Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam szukam i szukam daca \streamera do głośników edifier 2000 z bluetoth /wifi   i wyjściem optycznym. Po optyku te głośniki grają najlepiej, gdzies pisali że te edifery tak maja, dźwięk idzie bezpośrednio. Nie znam sie niestety . Słucham prze bluetooth i fajnie jak by sie dało przez wifi  . Szukam ale ciężko cos znaleźć, tak do 150. na ali tego pełno, na allegro jest arylic s10+ , jest jakas tańsza alternatywa. Moż być sam bluetooth Pozdrawiam

Edytowane przez elfuegoxxx
Opublikowano

możesz sobie kupić np. taki komputer https://allegro.pl/produkt/komputer-acer-n4640g-intel-g4400t-4gb-ddr4-128gb-ssd-m-2-win10-3f97c1dc-f5b8-4db7-ac7b-65b0e90b62e2?offerId=18162471780 

i zainstalować na nim Daphile. tu co i jak https://audiocafe.pl/cyfrowe-audio-odtwarzacze-plyt-i-sieciowe/daphile-czyli-kompletny-system-do-hi-fi-pc-audio/

Albo jak masz laptopa to można Daphile zainstalować na pendrive i z niego uruchamiać.

W ten prosty sposób będziesz mieć streamer. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...