Trochę kontrowersyjne, ale dla mnie ten komentarz jest prawdziwy. Pograłem w kilka tych legendarnych, współczesnych exów od Sony i dla mnie one niewiele różnią się od Ubigierek, którymi tak dużo osób gardzi. Spora część tych gier ma w sobie więcej filmu, a gameplay to jest coś wciśniętego na sam koniec, bez pomysłu. Gry dla ludzi którzy tak naprawdę gier nie lubią.
Ghost of Tsushima kupiony na Steam już dawno temu, pograłem kilka godzin i do tej pory leży i nie mam ochoty wracać. Typowa Ubigierka, o ile nie nudniejsza
PS4 to był schyłek czasów świetności Sony. PS5 to najnudniejsza generacja pod względem gier.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się