Pewnie tak. No ja mam takie ustawienie juz kilka lat. Wczesniej bylo to samo tle ze z 6324Mhz. Bo procesor mial lepsze IMC. Obecnie z 6120Mhz.
Nie rozumiem, co u licha bym zyskał przestawiajac to na CL36? Ram ciagnie minimalne ilosci energii praktycznie zupelnie sie nie nagrzewa podczas gry, a jednak FPS daje lepszy.
Nie dla wszystkich problemem jest brak znaczników questów, co się tak ciągle tym tutaj brandzlujecie Hell is Us nic nie miało, a było świetne. Tutaj problemem jest ta toporność eksploracji i walki, przynajmniej dla mnie. Nie mając nostalgii, bez grania w oryginał, obiektywnie patrząc ta gra jest serio drewniana i siermiężna.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się