Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Powiem jedynie tyle, jak pokazało się logo Sony Santa Monica to sądziłem, że pokażą te nowe IP, o którym się mówi od lat. Widać, że Cory Barlog nie ma nic wspólnego z tym projektem.

 

 

Edytowane przez Kris194
Opublikowano (edytowane)

Na razie neutralnie, ale daję szansę - bo widzę że są duzi bossowie, namiastka cięższego klimatu, nie to co Ragnarok... kratos z problemami opiekuńczymi syna, atreus lamus, zbieranie kwiatków, rozgrywka składają się 

Spoiler

z zabijaniem w 95% wychodzącemu z ziemi tego samego pseudo wroga (łącznie w grze 1785 szt.) i tylko 2 dużych bosów na całą grę. 


Póki co to Ragnarok był dalej od całej ideii god of war'a, niż GOW: Laufey. 
Lecz po cichu liczyłem na GOW: IV jako naturalna kontynuacja "ciężkiej" 3'ki....

Edytowane przez kanon7
Opublikowano

Co to będzie to się zobaczy, ogólnie jestem na TAK. GoW ograłem na 2 albo 3 razy, nie pamiętam czemu czy dopadła mnie jakaś niechęć, czy może to było wtedy jak zmieniałem PS4 slim na PS5 itd. W przypadku GoW Ragnaroka przeszedłem go do tego stopnia, że postanowiłem zrobić swoją pierwszą platynę na konsoli PS5 i póki co jedyną. Gra mi się podobała, a najważniejsze ograne bez jakiś przerw. 

Co do GoW "Laundry" to zobaczymy, spokojnie czekam bez większego hype albo zażenowania, że gramy kobietą, to mi w niczym nie przeszkadza. 

Opublikowano

Ten fiolecik, koleżana Wstążka i jej gay-friend Galaretka nie rokują za dobrze. Jedyny naprawdę fajny moment to była konfrontacja z tą miejscową boginią. Walka na pewno wygląda dużo ciekawiej niż w tych dwóch częściach o rąbaniu drewna z Kratosem. Mi ta nowa trylogia kompletnie nie siedzi także nie czekam, a jakby jakimś cudem okazało się to świetną grą to będzie miłe zaskoczenie. Tak nawiasem mówiąc, ostatnio odpaliłem uważaną za najgorszą część oryginalnej serii Ascension i tam przez pierwsze 15 minut dzieje się więcej niż przez całego GoW 2018 :)

  • Upvote 1
Opublikowano

Nie mogę się doczekać na podpowiedzi i wskazówki, których co kilkadziesiąt sekund będzie udzielał Frank. "Uważaj Faye!", "Pociągnij za dźwignię Faye".


Tak na serio, nie planuję grać w ten tytuł, aczkolwiek walka dynamiczna i ładna. Przynajmniej wiem, co miał na myśli Kratos mówiąc "Twoja matka walczyła pięknie" ;) 

Opublikowano
2 godziny temu, slafec napisał(a):

@ZdzichonW Ascension czuć było ogromne zmęczenie materiału, nawet najwierniejsi fani mieli dość, a Sony chciało ubić całą serię. 

Wiem, jak wyszło to nawet nie skończyłem. Natomiast po ograniu 2018 Ascension bardzo zyskuje. W tym nowym tak bardzo chciano odświeżyć formułę, że wyrzucili wszystkie elementy, które odróżniały serie i zrobili kolejne 3rd person narrative driven cinematic experience, jeszcze do tego z backtrackingiem (fuj). Najgorsze z wszystkiego była zmiana idealnego systemu dynamicznej kamery na przyklejenie jej do pleców Kratosa i zrobienie z tego gimmicku (patrzcie, nie ma cięć!!!). Do tego ja kompletnie nie kupuję tego Kratosa po terapii anger management, po prostu mi nie leży. Znaczy, cieszę się że odnalazł spokój, ale w takim razie niech sobie ścina te brzozy w ogródku i poluje na jelenie.

Opublikowano

Tak jak pisałem w innym wątku, zero emocji w związku z tym tytułem. Odcinanie kuponów i kontynuacja trendów z dwóch pierwszych części, do tego niezmiernie irytujące wciskanie kompanionów, tym razem w postaci żelka i tasiemki. Nie wsiadam do hype trainu.

Opublikowano
1 godzinę temu, Jaycob napisał(a):

To nie jest God of War

Yakuza Like a Dragon to nie Yakuza!

Od siebie dodam, że przygodę z Yakuzą zacząłem z Ichibanem i później cały czas miałem nadzieję, że twórcy ubiją Kiryu, bo go nie trawię.

35 minut temu, Zdzichon napisał(a):

Wiem, jak wyszło to nawet nie skończyłem. Natomiast po ograniu 2018 Ascension bardzo zyskuje. W tym nowym tak bardzo chciano odświeżyć formułę, że wyrzucili wszystkie elementy, które odróżniały serie i zrobili kolejne 3rd person narrative driven cinematic experience, jeszcze do tego z backtrackingiem (fuj). Najgorsze z wszystkiego była zmiana idealnego systemu dynamicznej kamery na przyklejenie jej do pleców Kratosa i zrobienie z tego gimmicku (patrzcie, nie ma cięć!!!). Do tego ja kompletnie nie kupuję tego Kratosa po terapii anger management, po prostu mi nie leży. Znaczy, cieszę się że odnalazł spokój, ale w takim razie niech sobie ścina te brzozy w ogródku i poluje na jelenie.

Slasherów z ery PS3 nie ma dziś za wiele na rynku, więc nic dziwnego, że Ascension zyskuje obecnie miano hidden gem/underrated.

Mi klasyczny i nowoczesny GoW się podoba, także nie narzekam i czekam na nową część.

Opublikowano

Wystarcza mi informacja, że powstają.

No i były już dwa powroty do korzeni tj. darmowe DLC Valhalla i ostatnio wydana metroidvania 2D. Kratos jest już prawie z każdej strony wyeksploatowany.

Opublikowano
2 minuty temu, slafec napisał(a):

 

No i były już dwa powroty do korzeni tj. darmowe DLC Valhalla i ostatnio wydana metroidvania 2D. Kratos jest już prawie z każdej strony wyeksploatowany.

Żartujesz sobie chyba.

Kratos to God of War. Kratos=GoW. Bez Kratosa nie ma GoW. Bez Spider-Mana nie ma Spider-Mana a bez Batmana Batmana - co dobitnie pokazują takie potworki jak Gotham Knights np.

Chcieli spin-off, mogli nie nazywać tego GoW i nie wciskać, że to kolejny etap serii.

Obstawiam, że to będzie gra na 7-8h, coś w stylu Miles Morales, pomiędzy GoW2 i GoW3. Taki sidequest ubrany w ubranko full gry i za full cenę. 

Nie są chyba idiotami, wiedzą że ludzie ten projekt z taką narracją oleją lub poczekają na PS+ :E 

 

Jak dla mnie totalny pass. Zero emocji prócz wqrw na SMS.

Cytat

Wystarcza mi informacja, że powstają.

Może Tobie. :E 

  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...