I7 13700K
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez sideband · Opublikowano
Mistrzu RE Engine tak ma od lat i po ścięciu pewnych detali brak zmian w jakości, a użycie pamięci mocno spada. -
Przez Isharoth · Opublikowano
Trochę kontrowersyjne, ale dla mnie ten komentarz jest prawdziwy. Pograłem w kilka tych legendarnych, współczesnych exów od Sony i dla mnie one niewiele różnią się od Ubigierek, którymi tak dużo osób gardzi. Spora część tych gier ma w sobie więcej filmu, a gameplay to jest coś wciśniętego na sam koniec, bez pomysłu. Gry dla ludzi którzy tak naprawdę gier nie lubią. Ghost of Tsushima kupiony na Steam już dawno temu, pograłem kilka godzin i do tej pory leży i nie mam ochoty wracać. Typowa Ubigierka, o ile nie nudniejsza PS4 to był schyłek czasów świetności Sony. PS5 to najnudniejsza generacja pod względem gier. -
Przez leven · Opublikowano
No i Tomek się pojawił Tak Vram ma znaczenie i to bardzo mocno. -
Przez huudyy · Opublikowano
Zapętla, przy czym karta 64 to kilka tygodni/miesięcy nagrań. -
Przez Elder · Opublikowano
Grać obserwować. Nowe GPU,dwa tygodnie na weryfikację to dużo czasu a pogoda nie jest rowerowa ani motocyklowa więc...zasuwaj
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się