Lexar - timing
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez Kyle · Opublikowano
Podaruj sobie trochę luksusu i wymień to CPU na przynajmniej i5 2400 (obecnie sprzedawane są w cenie złomu), a RAM'u wstaw te 16GB (moduły DDR3 4GB też są w cenie złomu ... nawet jak masz płytę na max 2 moduły, to przynajmniej wstaw te 2x4GB, a najlepiej 2x8GB). Za parę groszy będziesz miał "inny sprzęt". Może masz jakiś tryb "dynamicznego kontrastu", lub pseudo HDR włączone w monitorze? Nie. Zakładam połączenie jakimś cyfrowym łączem (HDMI lub przynajmniej DVI-D). Wszak analogowy D-SUB to już relikt przeszłości, choć nawet na takim antyku, nie powinno być takich zmian kontrastu/jasności. -
Przez Lameismyname · Opublikowano
@Keleris W sumie jeszcze nie wystawiałem ale mam Thermalrighta Phantom Spirit 120 i mógłbym komuś puścić na forum w dobrej cenie. Co do padów zmiennofazowych do GPU, od dawna stosuje Gelida Heatphase Ultra, bo jest tani i można go kupić oficjalnym źródłem jak np. Proline. Na Thermalright Heliosa dobre strzały bywają na amazonie, warto czasem sprawdzić. A co do past, mam 8g Arctica MX-7 ale nie miałem jeszcze potrzeby go stosować. Jeżeli wierzyć igorslab jest dobra na gołe rdzenie więc można stosować na wszystko, a ja nigdy nie nakładam jednej gładkiej warstwy tylko "X" z kropkami gdzie docisk robi swoje i mogę mieć w poważaniu jej gęstość (oczywiście są pewne racjonalne granice). Niestety w przypadku MX-7 żywotność jest wielką niewiadomą i to tylko czas pokaże. A mnie osobiście najbardziej irytują nieuczciwe praktyki producentów odnośnie zmiany składu, bo czasem nieświadomie możemy kupić po prostu gorszy/wadliwy produkt, co nieraz historia pokazywała. -
Przez MroczneWidmo · Opublikowano
walne offtopem bo coś mnie zainteresowało. Wielu tu pisze, że vsync nie działa i zastanawiam się o co chodzi i to wywołało we mnie niepokój czy coś robię źle bo myslałem, że jak mam monitor VRR to vsync jest niepotrzebny. Mam monitor 165Hz. Ustawiam limit w sterownikach nvidii na 162, gsync i żadnego vsync nie włączam nigdy. Powinienem? -
Przez janek25 · Opublikowano
Jak nuda to prób testy z gier 8P core z HT vs 8P plus 8E vs 14900k
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się