Skocz do zawartości

nie ma dzwieku


Gość Grechu

Recommended Posts

Gość Grechu

Siema plyta glowna to intel dq77mk panel przedni audio podlaczony do plyty ale ani na przodzie ani z tylu po podlaczeniu roznych sluchawek nie ma dzwieku przelaczalem w windows 10 urzadzenia odtwarzajace instalowalem sterowniki, takze za pomoca driverhub, dalej nic byc moze cos pominalem ale nie wiem co, po podlaczeniu karty dzwiekowej do slotu pci tez nie ma dzwieku w menagerze urzadzen jest blad kontrolera multimediow audio brak zainstalowanego sterownika (Kod 28) jakis sterownik sie zainstalowal przez driverhub ale nic to nie daje, plyta kupiona uzywana. Sa jeszcze jakies sposoby by udalo sie uslyszec dzwiek ze sluchawek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Strona MC

 

Kod 28 „Sterowniki dla tego urządzenia nie zostały zainstalowane. (Kod 28)”

 

Ręcznie zainstaluj ponownie sterownik urządzenia

 

1. W menu Start wyszukaj menedżer urządzeń i wybierz z wyników pozycję Menedżer urządzeń.

2. Kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie na liście.

3. Z wyświetlonego menu wybierz polecenie Odinstaluj.

4. Po odinstalowaniu urządzenia z paska menu wybierz pozycję Akcja.

5. Wybierz polecenie Skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu, aby ponownie zainstalować sterownik.

 

Miałem kiedyś taki problem ale zabawa ze sterownikami z różnych stron zakończyła się w końcu sukcesem (akurat do mojej karty było trudno o sterowniki do Win 10)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grechu

Udało mi się zainstalować sterowniki i dźwięk działa, ale teraz jest problem z mikrofonem w słuchawkach, na początku słyszałem siebie w słuchawkach, później to zredukowałem, ale okazało się że jeżeli nagram dźwięk z mikro, to mój głos jest zniekształcony, taki cienki i trochę przerywa, próbowałem zmniejszać głośność mikrofonu, wyłączyć efektu dźwięku ale nic to nie daje. Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...