komputer
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez Badalamann · Opublikowano
@kalderon W skuteczny impeachment Trumpa nie wierzę. A o wysyłanie żołnierzy i prowadzenie operacji zbrojnej nie będzie pytał. Tak samo jak nie zrobił tego teraz. W razie czego w ostani dzień czasu, który może działać wojskowo bez zgody kongresu ogłosi zakończenie walk i Wielki Wspaniały Pokój! A kilka dni później zacznie w tym samym obszarze nową operację wojskową Zobacz na to co się działo w ostatnich tygodniach. Skończył mu się czas, więc ogłosił rozejm. W trakcie którego doszło do bombardowań ze strony USA, ale były to "uderzenia obronne" jako odwet za działania sił reżimu irańskiego; a nie operacja wojskowa której już teoretycznie nie mógł prowadzić. P.S. A kwestia reżimu irańskiego nie zniknie sama, niezależnie kto będzie Prezydentem USA. P.S.2 W USA są opinie że obecny rozejm z reżimem w Iranie jest potrzebny by móc na spokojnie przeprowadzić operację na Kubie. Na niej bardzo zależy Marco Rubio, który nawet oficjalnie jest bardzo wpływowy a mniej oficjlanie jeszcze bardziej. Pochodzi z rodziny uchodźców, którzy uciekli przed reżimem kubańskim kilkadziesiąt lat temu. Mówią że dla niego uwolnienie Kuby spod władzy reżimu jest celem wręcz życiowym. -
Przez sideband · Opublikowano
To zależy o ile obniżysz tREFI. Dlatego lekka korekta w dół potrafi zdziałać cuda, a temp są bez większych zmian. By mocno zbić temp to musisz grubo zjechać, co zarazem skończy się zauważalnym spadkiem wydajnośći. Do tego na intelu powyżej 130k już się nie skaluje w zasadzie na DDR5 i tylko destabilizuje pamięci przy wyższych temperaturach. -
Przez Keller · Opublikowano
W ten sposób to my i teraz bronimy Ukrainy "wszelkimi dostępnymi środkami". -
Przez Zachy · Opublikowano
jak dasz nizsze tREFI to i temp bedziesz mial duzo nizsze, bo im wyzsze, tym mocniej ram grzeje. Generalnie powyzej 50 stopni to juz wola o nawiew i trzeba sie postarac zeby w codziennym uzytkowaniu ram tyle osiagal. Ale znam jednego osobnika co nawet do 70-80 mu ram dobija i komp zyje. U mnie, cokolwiek wrzuce - mdie v2, a-die dr to jak mi temp leca powyzej 60 stopni to moge sie spodziewac bledow, teraz nie pamietam ktorych dokladnie w tm5, odpowiedzialnych wlasnie za przegrzewanie kostek ram. -
Przez Badalamann · Opublikowano
@Keller Mamy art 42,7 czyli klauzulę wzajemnej obrony. Dlatego wejscie Ukriany do UE bedzie tak wazne nie tylko z wzgledow gospodarczych ale i bezpieczenstwa.
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi