Skocz do zawartości

Projekt EverGreen


Młody

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hoho, szalejesz kolego. ;) Złączki pomaluj bo straszą. 90* to już nie ma co mówić - olbrzymy.

Z wizualizacji widzę, że gięcia będziesz miał izi-pizi.

Może to i moje wrażenie ale TT jakościowo troszkę słabo wypada. Z tych zdjęć tak to wygląda.

Czekam na więcej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa przed malowanie w całości ale już sama metalowa rama:
B9D2jVv.jpg

SMHmEYo.jpg

yDq4XM5.jpg

uVT8Ovw.jpg

O6Ms2rO.jpg

IoqZwdD.jpg

I w kawałkach jutro jedzie do malowania proszkowego tongue.png
xzindUs.jpg

 

Ps rozwiercanie nitów do najprzyjemniejsze roboty nie należy to muszę przyznać :) i sporo czasu wbrew pozorom się z tym schodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Młody napisał:

Ps rozwiercanie nitów do najprzyjemniejsze roboty nie należy to muszę przyznać i sporo czasu wbrew pozorom się z tym schodzi

Żartujesz chyba. :P

Jak lata temu rozbierałem CM 690 i w 10 min była w takim stanie jak powyżej.

Że się w TT zgodzili na takie bestialstwo względem ich produktu?! :P Lepiej załatw sobie odpowiednie nity bo przy składaniu wystarczy żeby łepek wystawał 1mm ponad normę i kupa. Raz że kupa a dwa, że kiepsko wygląda. Gdzie kupujesz czarne nity? Czy może w innym kolorze? Chyba, że będziesz skręcał budę na jakiś śrubach? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obudowa będzie skręcana na śruby ale szukam jeszcze na razie odpowiednich :)

Co do TT to oni dostali najpierw ode mnie rendery projektu więc wiedzieli na co się piszą :P

Co do rozwierania nitów, to nie dość że było ich od cholery :P to jeszcze były w sumie bardzo twarde co mnie trochę zdziwiło bo rok temu jak z innej budy rozbierałem parę elementów to była taka sama historia jak z twoją CM 690 :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna chłodnica skończona jeszcze dwie do roboty smile.png pomysł już znany ale spodobał mi się strasznie smile.png

Ps w rzeczywistości zielony jest bardziej intensywny taki pastelowy jak płyn :) ale już słońce się u mnie schowało jak robiłem foto
W2DBshj.jpg

55zPomQ.jpg

3ml0RTf.jpg


No i do rodziny dołączył drugi GTX 980 Ti, żeby jednemu nie było smutno tongue.png
Uh7zD41.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no miały być białe :) ale zostawię na razie czarne i jak będzie lipa to rozbiorę i pomaluje :P

Na chwilę obecną projekt się trochę opóźni. Dlaczego ? Dzisiaj zabrałem się za montowanie bloków na grafiki, a tu zonk, otóż otwieram sobie bloczek, a tutaj brak metalowych dystansów z gwintami do przykręcenia śrubek :/

Tak powinno to wyglądać:

VifaG3e.jpg

A wygląda to tak :/
blwTgzU.jpg

 

PJB7VmM.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...