Skocz do zawartości

Projekt EverGreen


Młody

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Po wierceniu, cięci, gięciu etc. tylny panel wstępnie zamontowany trzeba go tylko pociąć pod mobo i gpu, mobtray też już pocięty i rozwiercony teraz składam go pod inverted. Sorry za słabe foto ale robi się już ciemno :) Gdy już skończę przymiarki całość zostanie oczywiście rozkręcona, wyczyszczona, wyrównana, przeszlifowana i pójdzie na to finalna warstwa farby :)


9F9D1Pj.jpg

Qqu1rSH.jpg

2o4oVL1.jpg

IlOSII5.jpg

rm7cRBo.jpg

cjqoifi.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dużo pracy ale takiej żmudnej gdzie dużo mierzenia, wiercenia, szlifowania, a efekty dość skromne ale całość powoli nabiera kształtów :)

P.S Zna ktoś z Was może jakąś dobrą lakiernie proszkową, która wypiaskuje mi elementy do gołej blach i pomaluje ? Jak tak możecie zarzucić jakiś namiar ?
 
xMEUW5p.jpg

jlib5y5.jpg

Odf8zB2.jpg

0R9rRol.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z braku czasu przysiadłem na chwilę, żeby podnieść płytę nieco do góry, a co się z tym wiązało obciąć niepotrzebne wystające elementy w mobtray i nawiercić oraz nagwintować nowe otwory.

H1oqywk.jpg

q4BIMor.jpg

2H16sng.jpg

Po całej tej pracy doszedłem do jednego wniosku. Nie warto było bawić się z fabrycznym mobtray od samego początku. Gnie się to strasznie jak papier, przykręcenie protsto i zgodnie z poziomem też graniczy z cudem no i  dziurawy jak ser szwajcarski także tak czy siak jakiś dodatkowy cover by się przydało. Dlatego postanowiłem wykonać całkowicie nowy tray na całą długość obudowy bo powinno zarówno poprawić znacznie estetykę wnętrza jak i dużo lepiej usztywni konstrukcję obudowy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...