Skocz do zawartości

Jak podkręcić wydajność karty graficznej


Gość Darek marek xdd

Recommended Posts

Widze ze rozwiazania dla uzytkowników podajemy w formie poradnika jak podkrecic karte która ma 300W  poboru w stresie  bez poinformowania uzytkownika o tym ze jego zasilacz "megaschit" nie da rady wytrzymac z  ta podkrecona karta nawet 10 minut co zaowocuje eksplozja zasilacza który za soba pociagnie połowe komputera , ale niech ci bedzie nie wiesz jak wyglada reszta gratów ale tłumaczysz mu jak krecic a on potem bedzie  skomlał po forach ze to ty mu tak poradziłeś , pełen profesjonalizm . 

Edytowano przez Dziarson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ty masz Ad Hd i 4k  xD

Ale Dziarson, jak by nie patrzec ludzie ktorzy sie pytaja i zakladaja takie tematy powinny miec nieco oleju w glowie i miec swiadomosc ze z pustego to i Salomon nie naleje, a jak spali to na wlasne zyczenie, zle zadane pytanie gdyby jedna z druga osoba napisaly np co jest potrzebne do podkrecenia karty czy procesora oraz jak podrecac karte by jej praca byla stabilna w codziennym uzytkowaniu to zapewne temat zaczol by sie od odp. odpowiedni zasliacz itd, itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dziarson napisał:

Nie wiem ale zawsze było tak ze napisał uzytkjownik graty i ze chjciałby to podkrecić pytania nikt mu nie zadał a myśle ze powinien bo jak pomagac to raczej z głową a nie walnac linkiem a potem słuchac o sobie .

 

Dziarson, kolega zadał mocno ogólne pytanie więc podsunąłem mu ogólny poradnik jak podkręcić kartę żeby zwiększyć jej wydajność , zeszło się z takim poradnikiem na ITH więc go podlinkowałem, myślę że temat jest dosyć mocno w nim poruszony. Jeżeli kolega zapozna się z materiałem to pytania same się nasuną i je zada, wówczas z chęcią odpowiem czy to ja czy inna osoba na forum, może nawet ty;)

Odpowiedź była adekwatna do treści pytania - a dalszych pytań nie ma, więc chyba sam autor stwierdził że jest to dla niego wyczerpujące... ale jak widzę każdy punkt zaczepienia jest dobry;) Ja stwierdzam brak sensu produkowania się jeżeli osoba nie ma bladego pojęcia o temacie, lepiej go trochę zgłębić i kontynuować wątek. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...