Skocz do zawartości

Kody rabatowe x-kom na polecane zestawy PC


sido107

Recommended Posts

7 godzin temu, Deix napisał:

Dzień dobry!

Interesuje mnie taki przyjemny zestaw: https://www.x-kom.pl/lista/45m5nztb2 Czy można liczyć na rabat?
Z góry dziękuję!

Sorry, że się wtrącę, ale po co Ci taki zasilacz?! Ja bym poszukał be quiet! Pure Power 12 M 750W 80 Plus Gold (niestety w x-kom aktualnie go nie ma). 300 zł w kieszeni a kompletnie nic nie tracisz. 

ps. na chłodzenie które wybrałeś jak założysz wentylator 140mm który nieco wystaje ponad radiator, może się okazać że nie zamkniesz boku wiec jak sprzęt Ci przyjdzie, to najpierw złóż go w obudowie na sucho. 

Edytowano przez twoja_babcia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, twoja_babcia napisał:

Sorry, że się wtrącę, ale po co Ci taki zasilacz?! Ja bym poszukał be quiet! Pure Power 12 M 750W 80 Plus Gold (niestety w x-kom aktualnie go nie ma). 300 zł w kieszeni a kompletnie nic nie tracisz. 

ps. na chłodzenie które wybrałeś jak założysz wentylator 140mm który nieco wystaje ponad radiator, może się okazać że nie zamkniesz boku wiec jak sprzęt Ci przyjdzie, to najpierw złóż go w obudowie na sucho. 

Nie krępuj się z wtrącaniem, zawsze dobrze się czegoś dowiedzieć od doświadczonych użytkowników i mieć pożywkę do dalszej rozkminy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, raz że ma wysoką kulturę, a dwa jak policzyć cpu + gpu nawet podkręcone to i tak jeszcze zostaje za świat. 

Chociaż z drugiej strony, kupując 1000 w standardzie 3.0 jak będzie za kilka lat zmieniał graty, to zasilacz będzie mógł zostawić, z gniazdka i tak weźmie tyle, ile potrzebuje. 

Edytowano przez twoja_babcia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...