Skocz do zawartości

Wymiana gier przez internet


Złoty

Recommended Posts

Gry są drogie i to żadna tajemnica. Nie każdego stać na wydanie kilkuset złotych na gry, to chyba oczywiste. Z drugiej strony jeżeli mamy chociaż trochę przyzwoitości to nie zdecydujemy się też na piractwo. Możliwości stwarza wymienianie się grami. Problem w tym, że ciężko jest znaleźć kogoś, aby wymienić się face-to-face. Znacie może jakieś strony, gdzie można się wymienić grami?

Najlepiej jakby nie odbywało się to na zasadzie, że wysyłam grę do kogoś kurierem, a on po jakimś czasie swoją. W ten sposób można się nieźle dać oszukać, a przecież nie o to chodzi. Wolałbym, żeby to się dokonywało przez pośrednictwo jakiegoś sklepu, serwisu itd. Znalazłem tylko jedną taka stronę, ale niestety nie spotkałem się z wieloma komentarzami. Dla zainteresowanych: Arenagry.pl. Pytanie brzmi - korzystaliście kiedyś? Myślicie, że bezpieczne? :)

I druga sprawa: piszcie czy w ogóle wymieniacie się grami czy może jesteście kolekcjonerami? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem się grami głównie na konsole. W przypadku 3DS'a albo Xbox'a zazwyczaj nie było z tym problemu bo na różnych forach znaleźć można sporo ludzi którzy będą chętni się wymienić. W grę wchodzi wtedy niestety tylko osobista wymiana. Zawsze możesz też spróbować wymienić grę w jakimś sklepie, ale zazwyczaj chcą dopłaty :-(

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Właśnie o coś takiego mi chodziło, z tym że u mnie w okolicy raczej nie ma punktu stacjonarnego takiego sklepu, dlatego byłem ciekaw czy miał ktoś okazję z takiej opcji korzystać. Domyślam się właśnie, że nie powinno być problemu z grami na konsole, bo te PCtowe są zazwyczaj dużo tańsze i zazwyczaj przypisane po prostu do kont, co uniemożliwia ich wymianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...