Skocz do zawartości

Alkomat


Gość Misiek

Recommended Posts

Gość Misiek

Witam Uśmiech wiem że to forum komputerowe ale nigdzie nie mogę uzyskać porady ,
Chciał bym kupić alkomat a wacham się między alcoscend  8100 a alkofind elite i  AlcoFind AF-35  może wy mi pomożecie? 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ogarniałem te tanie alkomaty (bo za około 300 zł to dalej jest tani, nie urządzenie certyfikowane) i tam wielkich różnic nie ma. Pewno wszystko na tych samych bebechach od Chinoli. Upewnij się tylko że kupujesz z kalibracją bo to jest najważniejsze a nie jaki typ kupisz.

Ja bym wziął po prostu najtańszy z tych modeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specem od alkomatów nie jestem ale wiem po sobie, że te urządzenia to są tak sobie precyzyjne. Miałem Sentecha za prawie 250 złotych, którego wszyscy dookoła polecali i rano po mocno zakrapianej imprezie niby zero. W robocie dmuchnąłem w atestowany dowodowy i 0,4 promila czyli zawierzając niby dobremu sprzętowi straciłbym prawko. Może to była wina kalibracji nie wiem. Potem mi znajomy powiedział co w drogówce robi że te wszystkie alkomaty z allegro to pic, bo niby podają ich dokładność z przybliżeniem do części setnych a podobno rozjazdy są takie że możesz mieć prawie pół promila a wyrzuca zero (tak jak mnie w sumie). Na dodatek podobno wszystko robi jeden chińczyk i to sie różni obudową najczęściej. I oczywiście mówię o elektrochemicznych a nie tych tanich na półprzewodnikach za dychę bo to już podobno totalne łajno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Posiadam od paru m-cy alkohita, kiedyś własnie po imprezie zaraz po zakupie przeszedłem się na komendę zeby sprawdzić czy rzeczywiście pomiary się pokrywają i wyszło w sumie na jedno, tylko że ja za mój płaciłem ponad 500 zł, mam model x50. Nie polecam półprzewodnikowych, szybko się psują i pomiary mogą wychodzić kosmiczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ciekawy ranking. Od siebie dodam, że stać na imprezę, stać na alkohol, to trzeba też wliczyć transport w koszty.

No chyba, że mówimy o wypiciu piwka do obiadu, odczekaniu tej godziny czy dwóch - wtedy w zasadzie można jechać. Na https://alkotestery.com/pl/c/Alkomaty-Alkohit/72

masz listę różnych alkomatów w cenach dostępnych dla zwykłego zjadacza chleba. Może tam szukaj. Często gwrancja jest na 3 lata a darmowa kalibracja na 2 lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 months later...

Zapraszamy do serwisu www.kraina-seksu24.pl . Pragniesz niezobowiązującego seksu? Chcesz przeżyć erotyczne chwile z kobietami pragnącymi igraszek? Dołącz do społeczności użytkowników Kraina-Seksu24.pl i umawiaj się na seks kiedy tylko masz na to ochotę. Znajdź partnera w swoim mieście z kraina-seksu24.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...