Skocz do zawartości

G. Skill Aegis czy Crucial Ballistix


Arke

Recommended Posts

Do Ryzena 2600 lepiej Cruciale, mniej BSODów :) a jeśli G.Skille to najlepiej Tridenty bo są kompatybilne, a na pewno w życiu nie kupuj Viperów żadnych do Ryzenów.
Mi się udało ostatnio taką perełkę kupić w cenie Aegisów, za pół darmo :) 
https://allegrolokalnie.pl/oferta/ram-ddr4-2x8gb-g-skill-tridentz-3333at4000mhz-b-die

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziarson

No Cruciale to się nadają do max 3600CL14 (niektóre sztuki) to kiedyś były świetne pamięci jak były dawno na początku jednymi z najtańszych ( w cenie dzisejszych Aegisów) później był taki hype na nie jak na crack w latach 80 w Ameryce :) i ceny są jakie są. A te Twoje to wow, 4000CL12 robi wrażenie. A na jakim to napięciu? Ja te swoje muszę  1,525V dać :) Najgorsze to chyba Patrioty Vipery na kościach Nanya bo one nawet na XMP się sypia a co dopiero OC jakiekolwiek..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziarson napisał:

@JestesmyTylkoBakteriami napiecie 1.6-1.7 róznie zalezy od  benchmarka.na daili to 4000cl14 ale sprawdzasz temp kosci w tiphoon burner i ustawiasz V doi 60 stopni nie wiecej .

1.7V to już dla sportu tylko ;) ja na co dzień też w dół, ale tak bardziej do 1.45v. A odnośnie tematu to Zen i Zen+ też zresztą z tanią płytą to lepiej te Cruciale, mnie niebieskich błędów będzie :) A płyta ta Gigabyte to lepsza jest już ta D2H z dwoma slotami na pamięć tylko, im mniej na Ryznie tym lepiej ;)  pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...