Skocz do zawartości

Mam problem z uruchomieniem systemu.


Gość Zazu

Recommended Posts

Zainstalowałem drugi system na dysku i nie wyświetl mi się okno wybory systemu, przez co tylko uruchamia się tylko ten ostatnio zainstalowany. Co mam zrobić bym mógł uruchomić ten drugi lub mógł wybierać który. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie systemy konkretnie? Żeby mieć możliwość wyboru dwóch systemów,to koniecznie na jednym dysku muszą być dwie osobne partycje. W przypadku dwóch OS Windows,to jako pierwszy instaluje się starszy (np. Win 7),a jako drugi nowszy (np. Win 10/11)

Jeśli chodzi o kombinację Windows +  obojętnie która dystrybucja Linux,to zajrzyj sobie do filmików poradnikowych na YT (wpisz sobie Windows + linux dualboot),gdyż osobiście w tym przypadku nie jestem w stanie pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko osobne Partycje bo innej opcji nie ma bo inaczej będzie nad-klejać/nad-pisać pliki . Prosty przykład - Dysk C będzie Win7 a Dysk D będzie Win 10/Win11 itd.. ale nie można odwrotnie Dysk C będzie Win10/11 a Dysk D będzie 7 czyli pierwsze instalujemy starsze Systemy a później nowsze Systemy 

 

Nie trzeba dodatkowych programów do Boot*owania i po instalacji 2 Systemów możesz spokojnie zainstalować Driver*y/Programy/itd..

Edytowano przez Michagm
Dodatkowo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...