Nowa kopalnia ma drugie wejście co w oryginale było tylko wspomniane, ładnie to rozszerzyli. Na początku zrobiłem ogromny błąd bo chciałem grać jak w oryginał i zrobić jak najwięcej zadań bez rozdawania punktów nauki i zrobić sobie sejwa na przyszłość do wyboru gildi, poddałem się i w końcu rozdałem w walkę i siłę na reszcie walka zaczęła wyglądać bo tak to był symulator śmierci. Udało wam się sprzedać ziele od Baal isidro? daje 10 i 20sztuk ziela i te 10sztuk mogę sprzedać tak już 20sztuk nie idzie z dialogu tylko na handel co będzie bardzo boleć bo Lares chcę 400szt bryłek.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się