Skocz do zawartości

galakty

Użytkownik
  • Postów

    10 093
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Treść opublikowana przez galakty

  1. Ja rozumiem, kiedyś też byłem maniakiem foto, ale Kowalskiego takie coś nie obchodzi. Ma wyjąć aparat, zrobić zdjęcie i się cieszyć. Jak ktoś się na tym zna i szuka ideału, to nie pyta na forum komputerowym.
  2. Żadną. Wzrosty będą marginalne, jedyne co by mnie interesowało to może 5070 Super o wydajności 5070Ti w cenie 3000-3200 zł.
  3. Odsiewam idiotyczne negocjacje, sprzedaję tym co chcą, a nie rzucają kwoty o 50% niższe. 99% rzeczy sprzedałem osobom które nie zadały żadnego pytania
  4. Niezłe pierdoły, Xiaomi obecnie robi lepsze fotki od Samsunga, tylko trzeba porównywać flagowce, a nie jakieś Redmi Note.
  5. I o to chodzi, jak ktoś grał w oryginał i zna na pamięć, to się cieszy. Jak ktoś gra pierwszy raz to może być problem.
  6. Pierwsza dalsza podróż po chipie 1.4 T-GDI, głównie drogi krajowe, trochę S11 (jakieś 10-15% całej trasy). Zachowując zdrowy rozsądek, ale nie zamulając spalanie średnie z całej trasy wyszło mi 5.8l/100km. Bardzo zadowolony jestem.
  7. Zdjęcia i film z pakowania, nie sprzedawać dzbanom tylko pewnym kupującym.
  8. A skąd hype jak gier nie ma? PS5 się kupuje dla gier, a tych jak na lekarstwo obecnie, do tego usługi online są płatne, a do grania w Fifę czy Uncharted nic nowszego nie potrzeba.
  9. U mnie też śmiga na najnowszych. @JohnyWol a po co Smooth Motion skoro jest DLSS?
  10. Rozwala mnie ta drama o wiek bohaterki, niech lepiej nie sprawdzają jak wyglądało Anime kiedyś i bajki puszczane w TV.... Powstrzymam się od komentarza, ale może jakiś specjalista potrzebny skoro takie myśli mają. Obecnie przechodzę jedynkę i bawię się świetnie, choć omijam większość pobocznych questów, nie lubię takich zadań i lecę fabułę.
  11. Ja w slashera na pewno grać nie będę, no nie podoba mi się, za dużo gier w tym stylu. Jedynka była unikalna, nawet jak w dwójce fabuła dowiezie, to nie podoba mi się ten gameplay.
  12. AOC ma kiepską jakość wykończenia, stopka itp nie sprawiają wrażenia solidnej. Po przejściu na Gigabyte czułem premium
  13. Ale save nie ma czy jak działają? W KCD1 była afera z tymi sznapsami i zapisywaniem, też tak hardcorowo tu jest?
  14. Przechodzę teraz jedynkę i super mi się gra, a z bohaterką spokojnie, będą mody
  15. galakty

    Gigabyte MO27Q28G

    A będzie nowy? Zapowiadali? Ja siedzę na F06, wszystko działa, nie zmieniam bo nie ma po co.
  16. Czy ja wiem, ja na swoim monitorze nie widzę pasów, ale mam lepszą sztukę z tego co porównywałem do innych na forum Szkoda że w TV taki Rtings stał się płatny, tam były najlepsze recenzje...
  17. HDR w Windowsie używa się TYLKO do gier, wtedy problemu nie ma. Zresztą w HDR można zmieniać jasność w tym modelu.
  18. Który nie ma sensu bo zyski na X3D są mierne
  19. To jest super, wymaga zaangażowania, a nie zadania Ubisoftu "znajdź 100 poziomek żeby zrobić lepszą sakiewkę". Tylko ja też rozumiem że ktoś nie ma na to siły, jak pracuje dużo, ma obowiązki, jakieś dzieciaki, a tu nie wie gdzie iść bo trzeba czytać notatki i brakuje mapy - nie dziwię się.
  20. 20-30 studia ale ilu osobowe? Z 30m2 robisz 3x10 m2 No jak się chce mieszkać w dobrej dzielnicy to się płaci, ja do niedawna w Poznaniu płaciłem mniej niż 2k za ponad 40m2 ze świetną komunikacją, blok 2005-2010 jakoś.
  21. Policja to sobie obecnie nie radzi już, a co dopiero jak się wojna skończy. Co do Rosji i że upadnie i sobie głupi ryjec rozwali... Taaa w 2022 też było "wytrzymajmy dwa tygodnie". Cały czas mają zasoby, to się nie skończy w ciągu miesiąca, chyba że jakiś rozejm, w co wątpię bo żadnej ze stron to nie jest na rękę.
  22. galakty

    Diablo 4

    Do VII idzie się szybko, ale wbicie VIII to już grind, przynajmniej ja tak to widzę. Ja w kolejnym chyba wrócę do Palladyna, albo spróbuję Warlocka. W tym koniec na Sorce.
  23. Aha czyli mieszkania 10m2 są lepsze? I nie dopłaca się deweloperom z podatków? Mhm
  24. Raczej nie jeździł tym na co dzień, a kilkadziesiąt tys to sporo jak na taką zabawkę
  25. Droga to jak będzie trzeba piec naprawić, VR są dość kapryśne, mało części do tego, trwałość też nijaka Za to charakteru odmówić im nie można, fajne czasy w motoryzacji. To samo T5 od Volvo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...