-
Postów
10 093 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
16
Treść opublikowana przez galakty
-
Telefon z dobrym aparatem ale nie chińczyk
galakty odpowiedział(a) na pawelsake temat w Smartfony, tablety i ebooki
Ja rozumiem, kiedyś też byłem maniakiem foto, ale Kowalskiego takie coś nie obchodzi. Ma wyjąć aparat, zrobić zdjęcie i się cieszyć. Jak ktoś się na tym zna i szuka ideału, to nie pyta na forum komputerowym. -
Żadną. Wzrosty będą marginalne, jedyne co by mnie interesowało to może 5070 Super o wydajności 5070Ti w cenie 3000-3200 zł.
-
Żulernia z Allegro, OLX, PCLab i ITH
galakty odpowiedział(a) na adashi temat w Dyskusje na tematy różne
Odsiewam idiotyczne negocjacje, sprzedaję tym co chcą, a nie rzucają kwoty o 50% niższe. 99% rzeczy sprzedałem osobom które nie zadały żadnego pytania -
Telefon z dobrym aparatem ale nie chińczyk
galakty odpowiedział(a) na pawelsake temat w Smartfony, tablety i ebooki
Niezłe pierdoły, Xiaomi obecnie robi lepsze fotki od Samsunga, tylko trzeba porównywać flagowce, a nie jakieś Redmi Note. -
I o to chodzi, jak ktoś grał w oryginał i zna na pamięć, to się cieszy. Jak ktoś gra pierwszy raz to może być problem.
-
Pierwsza dalsza podróż po chipie 1.4 T-GDI, głównie drogi krajowe, trochę S11 (jakieś 10-15% całej trasy). Zachowując zdrowy rozsądek, ale nie zamulając spalanie średnie z całej trasy wyszło mi 5.8l/100km. Bardzo zadowolony jestem.
-
Żulernia z Allegro, OLX, PCLab i ITH
galakty odpowiedział(a) na adashi temat w Dyskusje na tematy różne
Zdjęcia i film z pakowania, nie sprzedawać dzbanom tylko pewnym kupującym. -
A skąd hype jak gier nie ma? PS5 się kupuje dla gier, a tych jak na lekarstwo obecnie, do tego usługi online są płatne, a do grania w Fifę czy Uncharted nic nowszego nie potrzeba.
-
U mnie też śmiga na najnowszych. @JohnyWol a po co Smooth Motion skoro jest DLSS?
-
Rozwala mnie ta drama o wiek bohaterki, niech lepiej nie sprawdzają jak wyglądało Anime kiedyś i bajki puszczane w TV.... Powstrzymam się od komentarza, ale może jakiś specjalista potrzebny skoro takie myśli mają. Obecnie przechodzę jedynkę i bawię się świetnie, choć omijam większość pobocznych questów, nie lubię takich zadań i lecę fabułę.
-
Ja w slashera na pewno grać nie będę, no nie podoba mi się, za dużo gier w tym stylu. Jedynka była unikalna, nawet jak w dwójce fabuła dowiezie, to nie podoba mi się ten gameplay.
-
AOC ma kiepską jakość wykończenia, stopka itp nie sprawiają wrażenia solidnej. Po przejściu na Gigabyte czułem premium
-
Ale save nie ma czy jak działają? W KCD1 była afera z tymi sznapsami i zapisywaniem, też tak hardcorowo tu jest?
-
Przechodzę teraz jedynkę i super mi się gra, a z bohaterką spokojnie, będą mody
-
A będzie nowy? Zapowiadali? Ja siedzę na F06, wszystko działa, nie zmieniam bo nie ma po co.
-
Czy ja wiem, ja na swoim monitorze nie widzę pasów, ale mam lepszą sztukę z tego co porównywałem do innych na forum Szkoda że w TV taki Rtings stał się płatny, tam były najlepsze recenzje...
-
HDR w Windowsie używa się TYLKO do gier, wtedy problemu nie ma. Zresztą w HDR można zmieniać jasność w tym modelu.
-
Który nie ma sensu bo zyski na X3D są mierne
-
To jest super, wymaga zaangażowania, a nie zadania Ubisoftu "znajdź 100 poziomek żeby zrobić lepszą sakiewkę". Tylko ja też rozumiem że ktoś nie ma na to siły, jak pracuje dużo, ma obowiązki, jakieś dzieciaki, a tu nie wie gdzie iść bo trzeba czytać notatki i brakuje mapy - nie dziwię się.
-
20-30 studia ale ilu osobowe? Z 30m2 robisz 3x10 m2 No jak się chce mieszkać w dobrej dzielnicy to się płaci, ja do niedawna w Poznaniu płaciłem mniej niż 2k za ponad 40m2 ze świetną komunikacją, blok 2005-2010 jakoś.
-
Wojny i konflikty zbrojne na świecie
galakty odpowiedział(a) na Camis temat w Dyskusje na tematy różne
Policja to sobie obecnie nie radzi już, a co dopiero jak się wojna skończy. Co do Rosji i że upadnie i sobie głupi ryjec rozwali... Taaa w 2022 też było "wytrzymajmy dwa tygodnie". Cały czas mają zasoby, to się nie skończy w ciągu miesiąca, chyba że jakiś rozejm, w co wątpię bo żadnej ze stron to nie jest na rękę. -
Do VII idzie się szybko, ale wbicie VIII to już grind, przynajmniej ja tak to widzę. Ja w kolejnym chyba wrócę do Palladyna, albo spróbuję Warlocka. W tym koniec na Sorce.
-
Aha czyli mieszkania 10m2 są lepsze? I nie dopłaca się deweloperom z podatków? Mhm
-
Raczej nie jeździł tym na co dzień, a kilkadziesiąt tys to sporo jak na taką zabawkę
-
Droga to jak będzie trzeba piec naprawić, VR są dość kapryśne, mało części do tego, trwałość też nijaka Za to charakteru odmówić im nie można, fajne czasy w motoryzacji. To samo T5 od Volvo.
