Skocz do zawartości

galakty

Użytkownik
  • Postów

    10 101
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Treść opublikowana przez galakty

  1. Jak pisałem - odpuszczam. Chłop jeden TV wyczyścił i uważa że każdy WOLED monitor tak zadziała, a nawet tu na forum mieliśmy przypadki gdzie czyszczenie matrycy nic na banding nie pomogło. Walka z wiatrakami, nie chce mi się bo wiem lepiej, czasem warto przyznać rację i robić swoje.
  2. Żeby być w trójce na jakimś poziomie to bez LC się nie obejdzie. To dużo ważniejsze od samej kierownicy, ale z tego co wymieniłeś to Ty w nic poważnego nie grasz
  3. Nowy patch 0.7 https://store.steampowered.com/news/app/3058630/view/668367347548946632
  4. R5 to tylko dźwięk, bo kompletnie nie ma sensu przy dzisiejszej technologii gdzie R4 robią duże moce. Niby wciąż mniej skomplikowania niż pakować V6, ale z perspektywy klienta nowej Cupry na gwarancji to wolałbym V6 niż R5
  5. Przecież to bierze ze stron jak właśnie ACEA na którą się powołujecie. Człowieku rozmawiamy o dwóch innych rzeczach i to nie pierwszy raz, wróć do postów sprzed miesiąca i będzie to samo. Ty że OGROMNY wzrost sprzedaży BEV, a udział w rynku ledwo się podniósł, bo już nie napiszesz że hybrydy też się lepiej sprzedały niż w 2025 roku.
  6. Tak było, T-Pose od razu znikał po włożeniu SSD.
  7. Przecież sam wklejałem udział w rynku, na bazie tego uważam że jest mniej więcej tyle samo. 2% po roku gdzie tutaj wieszczono tłumy w salonach bo ropka zdrożała... I zanim wkleicie znowu ponad 30% wzrostu BEV, to spójrzcie ile więcej hybryd sprzedano. Dużo, dużo więcej.
  8. Hybryd jeszcze więcej się sprzedało. Wy o wzroście sprzedaży, a my o udziale w rynku.
  9. Na każdym czy na TWOIM? Zresztą nie chce mi się już, masz tutaj screena i kończę.
  10. No to nie zlikwidują dużego bandingu, przerabiane setki razy w necie.
  11. Ej ej, ale Ty mówisz o czyszczeniu pikseli, czy matrycy? Pomijając już fakt, że jesteśmy w wątku o monitorach, ale to tak na marginesie, mogłeś nie zauważyć.
  12. Ja nie chowam bo dużo apek nieraz odpalam czy folderów i nie działa to idealnie, za to YT jak odpalam to na pełnym ekranie.
  13. Makieta to nie był problem, prędzej jako easter egg bym uznał To były problemy
  14. Skok by nastąpił jakby hybrydy zniknęły z rynku, w tym plug-in. Wtedy dużo ludzi by przeszło na BEV, ale tak to wciąż lepiej mieć spaliniaka i hybrydę, dużo bardziej wszechstronne w naszych warunkach.
  15. Tylko jak mieli zapewniony zapas podzespołów po dobrej cenie, to teraz tego nie odkręcą ani szybko, ani tanio.
  16. Pewnie włączony w większości do pulpitu albo forum?
  17. I jak widać łączny udział w rynku rejestrowanych aut nie skoczył o tyle. Sprzedało się więcej BEV, ale również hybryd. Takie plugin we Włoszech mają wzrost o prawie 100%, Hiszpania ponad 60%. Elektryków dalej jest mniej więcej tyle samo co w 2025.
  18. Mam wrażenie że specjalnie to robią i patrzą, kiedy konsument popuka się w głowę. Jak widać daleko do tego
  19. Ale czekaj czekaj, przecież przez wzrost cen paliw było mówione, że sprzedaż elektryków wybije pod niebiosa... I już się narracja zmienia, spada więc i tak dobrze bo będzie taniej, jak rośnie to też dobrze bo miałem rację, komedia
  20. Tak, LG jest magiczne i banding znika, a inne monitory na tej samej matrycy już nie. Po X odświeżeniach MOŻE się nieco poprawić, ale niektórzy dostawali takie sztuki Tandeta że tego nie zlikwidujesz.
  21. Fajnie że wrócili do R5, mamy downsizing ale jednak z pazurem i charakterem.
  22. Silnik silnikiem, zawsze da się coś z niego stworzyć jak się chce, a nie okłamuje graczy. Żeby nie było, ja jakiegoś dobrego single na PC chętnie przytulę, bo nie mamy absolutnie nic. FM8 to niewypał, Horizon to nie ten styl. Dopiero po ograniu GT7 widzę czego nam brakuje.
  23. Czyszczenie pikseli nie naprawi bandingu, nie siej bzdur.
  24. Czyli historia zatacza koło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...