Wu70
Użytkownik-
Postów
1 266 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Wu70
-
https://videocardz.com/newz/nvidia-reportedly-brings-geforce-rtx-3060-back-to-samsung-8nm-production Temat odpięty a Ampere wiecznie żywe! @VRman pa jak się rozwijamy
-
Przecież to dla każdego oczywiste, po co ma udawać?
-
Będzie działać, wystarczy kabel. Tam w ustawieniach physx możesz sobie sprawdzić też.
-
Akurat w tym wątku na reddicie wszyscy piszą że im działa tylko op ma laptopa który nie spełnia wymagań, śmieciowy wpis. Musisz mieć usbc działające z dGPU a nie integrą. Jak masz laptopa z odpowiednim usbc to będzie działać.
-
Auta elektryczne-hybrydowe (BEV,PHEV,HEV) vs spalinowe (ICE)
Wu70 odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
Ale one nie muszą kosztować tyle samo, diesle mają inne ceny niż benzyny a co dopiero całkowicie inny BEV. Jak ktoś uzna jedną z tych opcji za "lepszą" to będzie chętny do niej dopłacić. Nie widzę powodu dlaczego długodystansowy przedstawiciel handlowy miałby być zainteresowany elektrykiem w tej samej cenie co spalinowy diesel. -
Sztuczna inteligencja AI - (OpenAI, ChatGPT, Midjourney, DALL-E) - Temat ogólny
Wu70 odpowiedział(a) na LeBomB temat w Dyskusje na tematy różne
Introducing GPT‑5.4 https://openai.com/index/introducing-gpt-5-4/ Oczywiście jak zawsze, state-of-the-art -
Nie koliduje jeśli ..założysz że poddali się na rynku konsol. Wtedy po prostu wycisną resztki $$$ z marki xbox sprzedając jakiegoś trochę bardziej customowego mini pc.
-
Wniosek jest prosty: PC znowu wygrywa
-
Sztuczna inteligencja AI - (OpenAI, ChatGPT, Midjourney, DALL-E) - Temat ogólny
Wu70 odpowiedział(a) na LeBomB temat w Dyskusje na tematy różne
Seedance 2.0, krótki prompt jedno zdanie. Widać że z językiem polskim to będą problemy -
Niezła cena, 2799zł 32" 4K, Amazon https://www.pepper.pl/promocje/monitor-oled-msi-mag-321upx-1235430
-
Sztuczna inteligencja AI - (OpenAI, ChatGPT, Midjourney, DALL-E) - Temat ogólny
Wu70 odpowiedział(a) na LeBomB temat w Dyskusje na tematy różne
OpenAI za to chwyta okazję Są już pierwsze wdrożenia w Polsce https://www.telepolis.pl/wiadomosci/unitree-g1-filmiki -
Rockstar powinien zostać objęty ochroną amerykańskiego wywiadu z uwagi na interes narodowy i społeczny. A co do 600GB to wiadomo że nawet jakby tyle zajmowało wewnętrznie to na konsole trafią pocięte wersje low / very low więc z miejscem to tam za dużego problemu nie będzie Mój XSS za 600zł to odpowiednia platforma dla tej produkcji
- 963 odpowiedzi
-
Sztuczna inteligencja AI - (OpenAI, ChatGPT, Midjourney, DALL-E) - Temat ogólny
Wu70 odpowiedział(a) na LeBomB temat w Dyskusje na tematy różne
Fun fact: pamiętam jeszcze czasy kiedy potrafił to każdy ..GPT z odpowiednim promptem odblokowującym i to zanim to było modne! -
https://videocardz.com/newz/xbox-founder-new-ceos-job-is-palliative-care-as-xbox-gets-sunsetted-after-leadership-shakeup Nic dodać, nic ująć. Właśnie tak należy odczytywać takie zmiany a nie kierować się wiarą w listy powitalne.
-
TYLKO Auta elektryczne (BEV) - dyskusje użytkowników i opinie zainteresowanych
Wu70 odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
Szkoda, w takim razie porównanie bez sensu dla TM3 ale sam wynik świetny jak na takie warunki, kilkuletni model ze starą mniejszą baterią + bagażnik i jest nadal konkurencyjny. Mercedes w końcu daje większe baterie w trochę tańszym segmencie. I dobrze, dla modeli long range te 90+ kWh mogłoby zostać nowym standardem. -
Budżet GTA będzie znacznie większy a nie zbliżony (przynajmniej według aktualnych przewidywań). Zestawianie tych gier stawia W4 w bardzo trudnej sytuacji z której nie da się wyjść dobrze. Niezależnie od budżetu oni nawet do RDR2 nie doskoczą a rekordowa ilość oszustw jakich dopuścili się przed premierą CP nie zbudowała im zaufania, "kolejna gra na UE5" to jest właśnie półka dla nich
-
Sztuczna inteligencja AI - (OpenAI, ChatGPT, Midjourney, DALL-E) - Temat ogólny
Wu70 odpowiedział(a) na LeBomB temat w Dyskusje na tematy różne
Na ten moment pewnie coś w stylu wersji deweloperskiej ale ciekawe że wystawia to nawet taki xkom w Polsce Nie tak daleko, aktualnie już to testują i aktywnie dewelopują. Modele LLM bez żadnego problemu oceniają teren, obiekty czy zachowanie, dlaczego miałoby to być trudne w przypadku robota? FSD w Tesli analizuje obraz w ułamku sekundy przez model AI (i musi to robić znacznie szybciej niż robot). Wczoraj wszyscy się śmiali z modeli AI w IT a dzisiaj wszyscy jadą na agentach AI, zwolnienia postępują a zatrudnienie juniorów jest na rekordowych minimach. Jedno jest pewne - w przypadku AI człowiek za każdym razem nie docenia prędkości postępu i jaką puszkę pandory otworzył kilka lat temu -
https://videocardz.com/newz/intel-core-ultra-400-nova-lake-s-desktop-reportedly-arrives-at-ces-2027 Ciekawe czy lekkie przesunięcie czy na CES dopiero mobilne (czyli jak zwykle). I w sumie najciekawsze - czy wariant z dużym cache w ogóle ma od razu premierę, czy później jak AMD X3D.
-
Nowe Audi RS5 ma 640 KM mocy i jest to hybryda PlugIN (jest ciężko)
Wu70 odpowiedział(a) na KaniaPC temat w Motoryzacja
Zaorane To już wiesz ile pomoże ceramika 300km/h w mieście to już oznaki szaleństwa ale każdym gruzem pociągniesz 150 a to już poważne zagrożenie w mieście, tak dosyć łagodnie nazywając -
Chyba wybór innego producenta (Samsung/Intel) to najlepsze co może spotkać RTXy w najbliższym czasie. Apple też raczej przeniesie najniższe serie. Inaczej to jeszcze długo będzie wszystko zatkane przez AI.
-
GTA nie celuje w graficzny TOP mimo że będzie bardzo ładna. O całokształt GTA można być spokojnym. W4 to zagadka, myślę że graficznie powinni dać radę, po prostu wymaksują UE5 ale czy to będzie next-genowe na tle pozostałych tytułów to nie wiem. Plus jest taki że to nie grafika zdecyduje o sukcesie tych gier.
-
Akurat wpadł rok od zakupu, 3047h, 494 czyszczenia. Próbowałem się doszukać jakichś pierwszych "cieni" ale to jeszcze nie to. Do końca gwarancji 24mc, walka o wypalenie trwa!
-
Q3 zaskakująco dobrze trzymają ceny, ograniczają produkcję czy co? Mój też ma już nawet ponad 2 lata i bez patrzenia na allegro to bym powiedział że 1000zł będzie ok Q2 też tak trzymał przed premierą Q3?
-
Nowe Audi RS5 ma 640 KM mocy i jest to hybryda PlugIN (jest ciężko)
Wu70 odpowiedział(a) na KaniaPC temat w Motoryzacja
To prawda, u nas po prostu panuje kultura jazdy "szybko ale bezpiecznie". 80 przez wieś nikogo nie ruszy ale 50 to już można sobie narobić chwilowych wrogów To jest błąd w rozumowaniu, mylenie tematu. U nas nie kupuje się szybkich aut żeby szybko jeździć. U nas po prostu szybko się jeździ, wszystkim, a szybkie auta kupuje się jak kogoś stać (o ile to go interesuje oczywiście). O ceramice nie komentuję bo widać że teoretyzujesz ale podpowiem że bogaty Seba zazwyczaj wychodzi na drodze lepiej niż młody Seba, mimo że żaden nie miał ceramiki. -
Mam praktycznie taki sam setup, sprawdza się dobrze Główny monitor (OLED) do gier i pracy a poboczny IPS mniej istotne rzeczy z pracy (poczta, teamsy).
