Msi b650 Tomahawk Wifi nówka
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez Zachy · Opublikowano
Zgadza sie dlatego wyjscia sa dwa: - trzymac karte na tych 40-45 stopniach i w razie czego dac dodatkowy nawiew - mocno regulowac tREFI tak zeby temp byly w normach, ale wydajnosc tez wtedy leci w dol. -
Przez Badalamann · Opublikowano
@Keller Nie. Żadne państwo UE nie wysłało oficjalnie wojska, nawet lotnictwa do obrony przestrzeni powietrznej. -
Przez RTXnietylko4060tiUSER · Opublikowano
Myslalem wlasnie nad 5070TI, ale ceny sa zbyt wysokiem. -
Przez Kadajo · Opublikowano
Ja już wyczyszczone wszytko, zostało parę pierdół do zrobienia na 3 gwiazdki ale nie chce mi się za bardzo. Robie tylko sezony i gram sobie MP. Jest więcej tych wyzwań w tych "collection journal" ale nie chce mi się już za bardzo tego robić wszystkiego. Szczerze jak za tyle kasy to jakoś mało tego wszystkiego było. Szybko gierka "pękła". -
Przez Badalamann · Opublikowano
@kalderon W skuteczny impeachment Trumpa nie wierzę. A o wysyłanie żołnierzy i prowadzenie operacji zbrojnej nie będzie pytał. Tak samo jak nie zrobił tego teraz. W razie czego w ostani dzień czasu, który może działać wojskowo bez zgody kongresu ogłosi zakończenie walk i Wielki Wspaniały Pokój! A kilka dni później zacznie w tym samym obszarze nową operację wojskową Zobacz na to co się działo w ostatnich tygodniach. Skończył mu się czas, więc ogłosił rozejm. W trakcie którego doszło do bombardowań ze strony USA, ale były to "uderzenia obronne" jako odwet za działania sił reżimu irańskiego; a nie operacja wojskowa której już teoretycznie nie mógł prowadzić. P.S. A kwestia reżimu irańskiego nie zniknie sama, niezależnie kto będzie Prezydentem USA. P.S.2 W USA są opinie że obecny rozejm z reżimem w Iranie jest potrzebny by móc na spokojnie przeprowadzić operację na Kubie. Na niej bardzo zależy Marco Rubio, który nawet oficjalnie jest bardzo wpływowy a mniej oficjlanie jeszcze bardziej. Pochodzi z rodziny uchodźców, którzy uciekli przed reżimem kubańskim kilkadziesiąt lat temu. Mówią że dla niego uwolnienie Kuby spod władzy reżimu jest celem wręcz życiowym.
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się