Skocz do zawartości

RAMU ZABRAKNIE!!! - temat panika kolejnego nadmuchanego problemu pierwszego świata sztucznie wykreowanego przez korporacyjnych księgowych. (Wątek zbiorczy)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)
5 godzin temu, VRman napisał(a):

Samsung podniósł o 100%, więc w sklepie z 350 powinno być 600zł za 2x16GB.

Śmichy-chichy, ale pytam serio...

Edit: OK, ktoś już wyjaśnił, że to cena za kostkę 2GB. No to faktycznie, sama pamięć potrzebna do wyprodukowania modułu 16 GB kosztuje "w hurcie" ok. 600 zł... Trudniej się potem dziwić cenom w sklepach, choć wiadomo, każde ogniowo po drodze dokłada swoje, i kończymy z 32 GB za 2,5k-3,5k zł.

Hmm... Ale przy DDR4 to już za 16GB? Tak sugeruje artykuł. :) 

5 godzin temu, Alek_M napisał(a):

Miałem wystawione Crucial 2x16GB za 500 i zakończyłem ogłoszenie, bo jak widzę co się dzieje, to za niedługo po 1000 będą chodziły  

Jak w przyszłym oku skręcę nowego PC i upewnię się, że działa, to całą rozbudowę ze sprzedaży DDR4 sfinansuję :E 
Nie no, przesadzam, ale co nam pozostaje, ino śmiech przez łzy...

Edytowane przez Zas
Opublikowano (edytowane)

Kurde a jeszcze w październiku chciałem sobie dokupić 8GB na zapas za 63zł, a do komputerowych wątków nie zaglądałem od roku. Aktualnie cena 196zł. Też miałem na wiosnę 2027 coś nowego montować od zera, ale chyba nie da się.

Przynajmniej brat przyfarcił, bo mu lapek padł w marcu i musiał kupić nowego.

 

A nie , jednak 269zł.

Edytowane przez NotQuite

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...