Skocz do zawartości

Problem z zapisaniem filmu w WMM


Gość benjed

Recommended Posts

Gość benjed

Witam,
wiem, że ten temat krąży po internecie, ale każdy ma inny system, problem i inne rozwiązania mi nie pomagają, dlatego muszę umieścić tutaj ten post.
Proszę o pomoc bo totalnie się na tym nie znam...
Otóż w windows movie maker stworzyłam filmik złożony z fragmentów teledysków i z opisami. Gdy pobierałam każdy plik do filmiku przed dodaniem do movie makera, konwertowałam na .wmv. No i gdy chciałam zapisać gotowy projekt to wyskakuje: Program Windows Movie Maker nie może zapisać filmu w określonej lokalizacji. Sprawdź, czy oryginalne pliki źródłowe wykorzystane w filmie są wciąż dostępne, czy miejsce zapisywania filmu jest wciąż dostępne oraz czy jest wystarczająca ilość dostępnego miejsca. Następnie spróbuj ponownie.
Miejsce mam i nawet powiększałam w wirtualnej pamięci, ale nic się nie zmieniło. Wszystkie klipy i zdjęcia z filmiku mam w jednym folderze. Mam zainstalowany K-Lite_Codec_Pack_1405_Full. 
Mam vistę i mój laptop jest nieco stary z 2009 roku. Gdy pobierałam inne programy typu Vegas to mi żadne nie działały, tzn. nie otwierają się.
Szukałam po wielu stronach jak to zrobić, ale nic nie pomaga albo ja nie potrafię. Proszę o dokładne wytłumaczenie i wyjaśnienie problemu gdyż nie znam się na tym.
Jeśli to możliwe, chciałabym również prosić o podanie jakiejś dobrej, bezwirusowej strony do pobrania programu do tworzenia filmików, z którym nie będzie wyżej opisanego problemu.
Z góry dziękuję i będę wdzięczna za pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...