Skocz do zawartości

Recommended Posts

• Odpowiedzi 162
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z doświadczenia z hwbota - ograniczenie do chłodzenia wodnego nadal pozostawia pole do popisu dla "cheatów" w stylu chiller, chłodnica w wiadrze z lodem albo peltier pod blokiem. Lepiej po prostu dać

A ja dopiero czekam na chłodzenie. Teraz mam Phoenix 360 MLC.  Piszę się na konkurs ale co mam wstawić? Mam i9-9900k, i7-6600k, i7-7740x i9-7980XE (ale płytę sprzedałem), i3-7350k, X5690, i furę s

9900k@5.5 robi c15 2500+...3800x@5.56 2900   Chyba tsza pomyslec nad wymianka "pająka"   Pozdro

Posted Images

Aktualizacja statusu zawodów, jedziemy jak niżej, kolejnośc dowolna:

3. Geekbench 3 @ RAM 3200 MHz -  w tej konkurencji wykonujemy test w benchmarku geeekbench 3 z ograniczeniem taktowania do 3200 MHz wynik brany pod uwagę to stosunek multicore/singlecore

4. Multicore Geekbench3 no limits - czyli jedziemy na max, najlepszy wynik multicore wygrywa 

5. AIDA64 - Memory Read - najlepszy wynik wygrywa

6. Cinebench R15 - max 4 core — ograniczenie do 4 rdzenie/4 wątki

W każdej konkurencji wymagana:

walidacja z CPU-Z,

screen z benchmarka z danej konkurencji,

screen z widocznymi zakładkami CPU-Z - Memory, SPD i CPU oraz nickiem w notatniku z datą [wystarczy nick ITH lipiec .2019]

Podczas dodawania wyniku proszę na początku napisać numer konkurencji np. konkurencja 3.

UWAGA: Data zakończenia zawodów to 31 sierpnia. Ogłoszenie wyników do 7 dni od zakończenia.

10tka lubi padac przez memki...bsod I/O initalizajszyncostam....I kaput %-) 8.1 duzo lepiej znosi katusze (wlasne obserwacje) %-)

Na 3930k@~5.1 robie jakies 16200, ale z quadchannel 8100+...wezme od blabla avexiry 2800(zaklepane)...moze cos wiecej wyściubie.

Pozdro xD

• 3 weeks later...