Skocz do zawartości

KONKURS OC dyskusja


Recommended Posts

7 godzin temu, phobosq napisał:

OC to generalnie umiera :D do kiedy termin na wysłanie wyniku, miał być tydzień od 3-go, czyli tak gdzieś wczoraj powinien być koniec :D

specjalnie kupiłem ryzena 2700, ale to cholerstwo nie jest stabilne na stocku :)

 Przedłużamy bo Balcku i Lipton się nie wyrobią z wynikami

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sido107 napisał:

 Przedłużamy bo Balcku i Lipton się nie wyrobią z wynikami

 

Ale fajny konkurs bo ktoś cos nie dał rady to zmieniamy chyba sie komus coś popxxxxx .????????????????????????????????:D

A sory zapomniałem Xcom to sponsor ????

 

Edytowano przez Dziarson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dziarson napisał:

Ale fajny konkurs bo ktoś cos nie dał rady to zmieniamy chyba sie komus coś popxxxxx .????????????????????????????????:D

A sory zapomniałem Xcom to sponsor ????

 

nie Xkom nie jest sponsorem, ale fajnie jest porównać wyniki z takimi Youtuberami  prawda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziarson napisał:

Nie mowie o sponsorze konkursu, tylko jak ustalasz zasady że jest 7dni to jest 7 dni bo tak to ten konkurs będzie trwał do przyszłego roku.Rozumiiem ze jak np ja bede jechał na urlop na 3 tygodnie to tez poczekasz ?

Na ciebie zawsze 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ty pisałeś że na 1 rdzeniu to to samo co na wszystkich? Mam 8ale mogę je wyłączyć i za stanie jeden który robi 5.7 czli jets różnica chyba. Do tego co napisałeś że bazowe taktowanie tak ale bazowe taktowanie turbo dla 8 rdzeni i 8 wątków. A nie 8/16. Tam bazowe jest 3.7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku xD

Robiłem valida na 1 rdzeniu, usypiając na jego czas 3 pozostałe które były tak samo wysoko taktowane żeby nie robić sobie patelni z procesora.

Procesor był od początku całościowo podkręcany, specjalnie żeby pokazać że nie oszukuję poświęciłem tę patelnię i wykręciłem na te same a nawet WYŻSZE taktowanie ponownie i tym razem zrobiłem valida na 4 rdzeniach, co różniło się tym że zrobiła się lekka patelnia ale nadal był tak samo potwierdzony wynik, że nie robię tego tylko i wyłącznie na 1 rdzeniu (tego = całego OC w celu uzyskania stabilności i jeszcze wyższego taktowania).

Uśpienie rdzeni było robione w celu OGRANICZENIA NIEPOTRZEBNEJ TEMPERATURY NA CZAS VALIDA KTÓRA PODCZAS JEGO ROBIENIA POWSTAJE.

 

A Ty mi tutaj wyskakujesz że " że na 1 rdzeniu to to samo co na wszystkich". Tak, to jest to samo w tym wypadku, ale jeśli pozostałe rdzenie też były podkręcone do tej częstotliwości a były. 

 

Jeszcze coś na ten temat?

Edytowano przez xfrostpl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę dyskutować w wątku do tego przeznaczonym, oczywiście z zachowaniem kultury. Osoby, które dołączają teraz, przypominam, że zasady były dyskutowane i zaakceptowane wcześniej, więc proszę kolejny raz nie prosić o ich zmianę lub podważać, że jest niesprawiedliwie. Takie mamy zasady, liczy się zabawa, nie gramy o złote majt.....i. 

Jak pisałem wyżej, jak wszyscy co oddali wynik potwierdzą chęć zmiany zasady dla 1 etapu zawodów, wprowadzimy je na zasadzie wyjątku.

 

 

kilka godzin później.... 

 

Nie widze zgody wszystkich, więc zostajemy przy pierwotnym liczeniu przyrostu testowania. Proszę o nie komentowania już tej kwestii, był na to czas. Niestety wszystkich nie zadowolimy. 

 

Miłego OC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RemiKo napisał:

Się nie śmiej z Gosu, bo sam masz procka, którego wartość jest wyższa niż cała moja platforma (bez karty graficznej) :E

 

Za mojego procka dałem w maju 569zł (nówka), płyta używka za 510zł, pamięci 700zł, stary Mugen II z Allegro ~80zł, wentyl Noctua dostałem za darmo wraz z płytą główną (za obsuwę w wysyłce), zasilacz używka 300zł, dysk SSD z odzysku.

 

Bo Ty jedziesz na AMD, a nie jak tutejsza szlachta, na Intelu :E

 

11 godzin temu, EH_Gosu napisał:

Już poprawiłem, dzięki za zwrócenie uwagi :)

 

Jesteś zaufanym ziomkiem, nie będziemy w razie czego dyskwalifikować %-)

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dziarson napisał:

che a jestes tutaj dopiero 1 dzien Tcug pao sie tu nie podlizuj :rodzinka:

EH_Gosu paczałem  na twoje posty na męczmarku  niestety Fanatyków AMD pokroju Tcug nigdy nie zadowolisz :majty:

 

Przejrzałem nieco tematów i widzę ogólnie klimat. Różne fora porównuje do patolaba to wnioski wyciągam ???? Zadowalać trzeba siebie i swoje własne sprzęty ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...