Skocz do zawartości

Wariatkowo.


Dziarson

Recommended Posts

Nie ma z kim. Typek zaczął personalne podjazdy, a mnie obwinia o chamstwo. Mnie takie akcje dość rzadko się udzielają i tylko jak ktoś mnie zaczepi. Zresztą już raz w Polskę jechałem za takim agentem w 2014, ofc w domu tylko wystraszeni rodzice i jeszcze ich musiałem uspokajać, że synowi dam jednak spokój;D. Na labie nawet nie wchodzę w takie dyskusje, a i najłagodniejszą wersją siebie tam zwykle jestem. Na ith, chciałem zarzucić mniejszy filtr i oto efekty :fuck:.

Chyba, że chętny jesteś na dogrywkę? Tylko stawiaj siostrę tomcug, bo nadal chata wolna:jupi:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni wiedzieli ocb. Jak tylko zapukałem, kobieta mi z płaczem wyskoczyła. Ojciec siwy prawie dziadek. A że zawsze na takie akcje mam miękkie serce, to obiecałem, że odpuszczam sprawę i ich tam uspokajałem ze 20 minut:lol2:. Kawkę zaparzyli, wypiłem, ciasta odmówiłem (nie, że nie chciałem, ale mi gul z żenady siedział w gardle) i pojechałem z powrotem do domu.  260km w jedną stronę ;D

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tajemniczego w tym nie ma. Byłem przygotowany na różne scenariusze gdy otworzą się drzwi - przeprosiny, konfrontacja, nawet zakładałem, że może wyskoczyć ze sprzętem lub z kolegami, ale zaryczanej matki się nie spodziewałem. W takiej sytuacji ściska się gardło, robi się tak głupio, że ciężko to opisać słowami. Kobieta po 50, serio wystraszona, jakbym miał jakiś wyrok wykonać. Nic innego w takiej sytuacji zrobić nie mogłem jak odpuścić. A dodam, że nie o pierdołę jak dziś chodziło, ale o bardzo, ale to bardzo plugawe słowa w stosunku do mojej bliskiej rodziny. Sam w życiu takich hardkorów do nikogo nie powiedziałem czy napisałem. Nigdy. 

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Japanese Capacitor napisał:

,,Czy zechcieliby Panstwo porozmawiac o Jezusie?"

 

Kumpel kiedyś dobrze to rozegrał, przyszły dwie stara i młoda...młodą wpuścił a starej jebnął drzwiami przed nosem %-)

 

Młodej polał szklanę i oświadczył że jest gotowy na przyjęcie nauk %-)

 

(oczywiście był już zrobiony solidnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MJ Dobry agent :D Mnie sie tez Jehowe uczepily. Z imienia nawet mnie kojarza, ale pewnie notuja sobie w jakichs jehowych notesikach imiona tych, ktorzy ich nie poszczuli psami. Troche szkoda mi ich, bo z tym swoim szerzeniem wiary wydaja sie byc tak zalosnie skazani na porazke. Nigdy nie wpuszczam, ale tak z pol minutki porozmawiam z nimi przez domofon - niech sie ciesza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jehowych nie widziałem już u siebie od lat. Ale jak jeszcze przychodzili, to zawsze grzecznie odmawiałem, bo wiem, że oni przymusowo łażą po tych domach. A przynajmniej jest na nich wywierana presja na takie akcje, że ileś tam muszą odbębnić.  Nie ma sensu im akcji robić. I to jest serio sekta ze spranymi czapkami - jak ktoś chce po prostu przestać brać udział w ich życiu religijnym, to jest wykluczany z rodziny jak jakiś banita. Nawet się do takiego nie odezwą. Czytałem o tym niedawno. Imo porąbane w główkach tam mają srogo.

@Dziarson

No klasyka internetu. 99% tych pyskatych przez neta, jak przychodzi co do czego, to robi w galoty. Tak to już jest. Gdyby za każdym takim ganiać do naprostowania, to na nic innego nie starczyłoby czasu;D.

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne egzemplarze się trafiają. Mamy taką grupkę na Discordzie poświęconą Far Cry 2 (tak, ta gra nadal żyje, nadal robione są nowe mapy i nawet mody, np. ostatnio tryb Battle Royale się pojawił %-)) i trafił nam się jeden debil z Trynidadu i Tobago. Generalnie cały czas gadanie, jaki to on nie zajebisty, jakie mapy świetne robi (a to był zwykły szajs :hihot:), itd., a jak w końcu mu uświadomiliśmy co i jak, to się zaczęły wyzwiska i inwektywy. Przykładowo jednego ziomusia uwyzywał od czarnuchów (sam jest czarny :rotfl:) i napisał mu, że mu zgwałci siostrę (sic!), a mnie życzył, żebym zdechł od korony. Oczywiście nikt się do dzbana nie będzie wybierał na drugi koniec świata, szczególnie teraz, ale przydałoby się chujowi po prostu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U murzynów to jest chyba zwyczaj, że oni między sobą od czarnuchów to często jadą. I afery nie ma. Ale jak biały rzuci czarnuchem, to robi się ciekawie:jupi:. W sumie dziwne, bo jakoś od białasów białych regularnie nazywają i tutaj problemu smoluszki nie widzą. To jest jednak prawda, że nie ma większych rasistów od murzynów. Japońce są blisko, ale top1 jest zarezerwowane dla murzyństwa ogólnie:*

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że cały kraj trzęsie dupą przed tą bandą. Policja wykonuje swoją robotę, to zaraz, że rasiści, bo postrzelili przykładnego czarnego obywatela, który katował żonę przez x lat i ma sądowy zakaz zbliżania się do rodziny i do tego jedynie z nożem sobie hasał, a mógł przecież z bronią palną! No i cyrk się kręci, a końca nie widać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kelam napisał:

Jeszcze bonus z tym Floydem - typ między innymi przykładał ciężarnej broń do brzucha, a ci go pochowali w złotej trumnie i zrobili z niego jakiegoś półboga. Szkoda gadać.

 

A najlepsze jest to, że lewicowy święty się udusił nie dlatego, że policjant go udusił, tylko dlatego, że sam się doprowadził do tego stanu, bo się kolejny raz nażarł konkretnej mikstury różnorakiego syfu. Ale o tym cicho sza (podobnie jak o jego wyczynach %-)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze głębiej się poszuka jakie to media nakręcają i w czyich są rękach, to już całkiem zabawnie się robi. Wiadomo lewaki - ale koszerne. Dalej nie idę, bo się swojego czasu dość o tym nagadałem. Powiem tylko, że to nie był przypadek, że tak tę sprawę rozdmuchano i to w tak fałszywym tonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...