Skocz do zawartości

Wariatkowo.


Dziarson

Recommended Posts

Hej szczerze powiedziawszy do 3200zł - 4k to módl się by ktoś miał

 

Szukajac po 27"+, 4K  i 144Hz+ nie znajdzie się nic a najtańszy produkt jest od 3500zł ( KLIK ) a drugi za 3800zł ( KLIK )

Adaptive-Sync i G-Sync Compatible podobno są słabymi technologiami i przez wielu graczy odradzanymi :stukniety:

za 4tyś czyli dużo poza budżet jest https://www.x-kom.pl/p/560875-monitor-led-27-lg-27gn950-b-nanoips-4k-hdr.html który chyba spełniłby twoje wymagania

 

jakby zrezygnować z 100+Hz to wybór jest szeroki ale rozumiem ze 100+Hz to must have

 

Jeśli jednak budżet nie moglby się powiekszyc to wsrod monitorow 2k wybór jest naprawdę szeroki :magik:

 

Masz gpu nvidii czy amd tak btw? 

i nie zwrocilem uwagi, chcesz zakrzywiony monitor czy płaski? Ten twój LG jest płaski ale moze chcesz zmienić to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze te gry na Xboxie beda tak latac i dobrze wygladac przez zaskakujaco dlugi czas i dluzszy niz na twoim, moim czy jakikolwiek configu ;) Co najistotniejsze, ten Xbox dalej bedzie tanszy niz te configi. Odnosze wrazenie, ze wymagania gier na pecetach sluza jedynie sprzedazy coraz mocniejszych komponentow. Nawet jadac na opcji ,,zdroworozsadkowej" - skupiajac sie na klatkach i bez ciska na maksowanie, a rozwazne ustawianie widocznie ladniejszych, kalkulujacych sie spadkiem wydajnosci ustawien. Widze jak bym wyszedl z poprzednim configiem sprzed pieciu lat za cene dwoch konsol ( 6600K, 8GB, 970) kontra konsola zakupiona w tym samym roku - na pewno nie lepiej, a wlasnie kasa jak za dwie konsole. Przyznam, ze jednak mam kolejnego gamingowego pieca. Nie dla grafiki, a zwyczajnie tego, ze w czesc gier nie idzie grac na konsolach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wydałem wiecej na nnowego kompa niz kosztuje konsola zawsze sprzedaje sprzet zaraz po premierze nowszej generacji tak samo bedzie teraz naR5 3600 mam już 2 kupców .do platformy wkładam 5XXX sprzedaje mam juz 10900K w cenie promocyjnej z Apex XII bede musał dopłacić do grafy około 700zł i bedzie komp gotowy .Na mój build z monitorem tez mam juz kupca tylko chce 5XXX

Jedyne co bedzie teraz drogie to monitor ale monitory kupuje co 3-4 lata i dlatego teraz bedzie ten LG od @xXMateoXx320

 

Edytowano przez Dziarson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziarson napisał:

Nigdy nie wydałem wiecej na nnowego kompa niz kosztuje konsola zawsze sprzedaje sprzet zaraz po premierze nowszej generacji

 

 

Jesli wchodza w gre takie ruchy, wszystko rozbija sie o to, jak drogo sprzedasz i kupisz, ile dolozysz i czy zwyczajnie uwazasz, ze sie opyla. Ja pisalem o takim najczesciej spotykanym podejsciu z kupowaniem peceta raz na pare lat i bez upgrade'u - analogicznie do tego jak wyglada to z konsola. W przypadku mojego poprzedniego configu w cenie dwoch konsol wszystko bylo do zmiany, obecny rokuje troszke lepiej, ale kosztowal ponad trzy konsole, a raczej nie moge liczyc na wiecej niz jednorazowy upgrade karty przy pozostawaniu na tej samej platformie i graniu w 3440x1440. Fanem sprzedawania poki cos warte i kupowania troszke mocniejszego nie jestem, bo poki jest cos warte, zwyklo byc dla mnie wystarczajaco mocne. Na takie 2080Ti/3070 bym sie nie przesiadl, bo dla mnie nawet 3080 to za malo, by sie fatygowac, a wiecej niz 3K za karte nie dam. Inna sprawa, czy procek uciagnie mi cos mocniejszego w tej rodzialce i tu wlasnie wpadamy w petle upgrade'ow, ktore ciagna za soba kolejne upgrady - czyste pecetowe zlo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wyglada inaczej ja prowadze mozna powiedzieć pogotowie komputerowe.

Koles wpada o 23 w nieziele ze na wczoraj potrzebuje naprawić kompa i daje mu to co mam czasami zabiera całego kompa ja im daje gwarancje 24mce na sprzet .A oni maja gotówke tak ze np wydać 7-8Kzł to jest kwestia podjechania do bankomatu .to ze mam 2-3 grafy to normalne a jak pada płyta to wyciagam z mojego i dostaje za to w wiekszsci przypadków wiecej niż kosztuje w  sklepie nowe.

A takie akcje mam srednio 4-7 razy w roku /

 

@xXMateoXx320 nie ma szans nie bede go wysyłał do Polski .

Edytowano przez Dziarson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...