Skocz do zawartości

killer modding


adriankiller

Recommended Posts

Beda fotki wszystkiego...rozkladania prac jak i skladania itd

jeszcze nie wiem kiedy sie wezme ale na wstepnie mysle ze w przyszlym tygodniu ewentualnie weekend (15-17 04)

zobaczymy ile listo od Slawka bedzie szedl i kiedy go wysle jakbym sie uparl to mogl bym skladac w ten weekend i wziac podkladki od plyty glownej i zasilacza i uzyc je do umocowania grila ale jeszcze tez potrzebuje do karty graficznej backplata tez chce przymocowac na srubki bo tasma nie trzyma tak jak powinna

duzo takich dorbnych akcentow mnie czeka :

jak wywiercenie otworu na flipport (fotka wyzej) zeby nie bylo widocznego weza pompa-->chlodnica

wyciac miejsce na chlodnice w obudowie i zamontowac grill (mniej wiecej tak to bedzie wygladac fotka Slawka)

C8Q10Br.jpg

malowanie radiatorow na plextorach (jeszcze sie nie zdecydowalem na jaki kolor) tylko dwa wchodza w gre czarny jak w przypadku Slawka albo pomaranczowy

p146049428qjw.jpg

p14605543fp3e.jpg

p1460599whoh0.jpg

zrobienie otworow w backplacie gpu i przykrecenie jego do karty srubki i podkladki pomaranczowe (4 zle Slawkowi podalem wymiary i na zlaczach sli jest za duzo miejsca wolnego tak bylo by o jedna srubke wiecej

uxoXT5H.jpg

chce tez przemalowac zaslepke od karty wifi na czarno ale chyba nie jest rozbieralna z tego co mi sie wydaje i chca ja malowac musial bym ja szczelnie obkleic (to jeszcze popatrze)

APLrBTr.jpg

musze tez cos wymyslec zeby przymocowac wentylator na spodzie obudowy bo jest tylko wsadzony i halasuje przykrecenie jego nie wchodzi w gre bo koliduje z filtrem (normalnie tam nie jest przewidziane miejsce na wentylator ale ja zawsze tam mialem go wczesniej byl przyklejony tasma dwustronna

j6dVax9.jpg

zaluje ze ze Slawkiem nie pogadalem nad jakims prostym backplacie do karty muzycznej o wiele lepiej by sie prezentowala (ale to moze w przyszlosci i tak jemu glowe peirdolami zawracam ze tez ma cierpliwosc do mnie)

i musze wymienic przyciski power reset (ale to w przyszlych modyfikacjach zrobie) o ile nie zmienie obudowy do tego czasu

i to chyba na tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 394
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

mam to... to nie daje takiego efektu jak bym oczekiwal tym razem nawet kupulem poamranczowy i nowy czerwony (jeszcze mam stary czerwony i zolty)

omg

VPXmTzh.png

 

edit

gadalem z lepkiem co robil ten projekt ostatnio

 

 

Spoiler

972106_10153645902122669_184732024265278

 

 

mowi ze jego wygladal podobnie i dodal pare kropel pomaranczowego (naszczecie go kupilem) zobaczymy jak bede skladal to pobawie sie w mieszanie

 

ps tak wygladal jego przed mieszaniem

 

 

Spoiler

OscDdm2.jpg

 

edit

 

Od Slawka ^^:]

 

p1500480z3shk.jpg

 

ed od mayhems

yOol9IB.png

cd

SBd0IBV.png

i chyba ost wiadomosc mam nadzieje

 

O6PwrEr.png

 

taki maly szczegol zamowilem do chlodnic %-)

 

ek-badges_orange_2_800.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed 15.04

Od Slawka

Y9WUYMl.jpg

Od EK

tpW4uHF.png

 

Najlepsze na koniec zostawilem %-)

Od mayhems

LReKyVX.png

Jak rzuce palenie w domu to wtedy bedzie zielono biale happy.png

 

takie tam przymiarki z ta podkladka pod wentylator i srubkami od slawka (tej fotki akurat nie zrobilem z podkladka bateria padla w aparacie buuuu ale dobrze sie trzyma wszystko)

ps nie wiem ktorych uzyje do umocowania grila czy ambusowych czy stozkowych dla porownania fotki (celowo nie zmienjszalem rozdzielczosci)

 

djGbqqI.jpg

 

3KW32wV.jpg

ed jest i z podkladka

 

Geg9Deq.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...