Skocz do zawartości

killer modding


adriankiller

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

troche poczekasz niestety

jak nie mozesz sie doczekac to pisz do asusa niech sie pospiesza z premiera zenbooka3 bo bez laptopa pod reka tez raczej sie nie zacznie grzebanie w kompie tym bardziej ze mi sie dlugo zeszlo ostatnim razem a tyle bez kompa to ja nie 'wytrzymie' :/

z obecnych dostepnych to tego 'reflektuje' https://www.fr.fnac.be/ASUS-UX305LA-FB053T-13QHD-I7-5500U-8-512/a9517999

ma wszystko to co potrzebuje w laptku lekki i7u integre 8Gb ramu ekran QHD i duzy dysk (choc wolalbym 2x 256GB)

jak nie bedzie nic wiadomo o trojce to moze na poczatku miesiaca po niego pojde

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje bo nic innego nie ma takiego ciekawego

'maki' to nie dla mnie nigdy nie kupie nic z tej firmy wiec nawet pod uwage tego nie biore

na MS takiego jak bym chcial  mnie nie stac znaczy moze nie o tyle ze mnie nie stac ale wyrzucac hajs w bloto jak o wiele taniej mozna miec cos takiego samego/lepszego

Razer blade (brak dostepnosci w sklepach) to mnie boli najbardziej bo wyglada ich mi jak najbardziej odpowiada

zapowiadaja sie ciekawie nowe laptopy od xaiomi air (ale to swiezy temat)

msi nic nie ma z tej oferty (moze gigashit) cos wyda ale watpie pewnie pojdzie w gaimingowe jak msi

lenovo nie sa warte swojej ceny ich laptopy tandetnie wygladaja wzgledem np asusa

HP nawet ciekawe sa ale za bardzo pdoobny HP 1400€ trzeba dac (wiec gdzie tutaj logika)

acery dwa nawet mi sie spodobaly...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze troche mi naspamowaliscie w temacie :P

ps bylem dziisaj polatac po sklepach i obadalem tego laptopa asus z linku wyzej wszystko git malina tylko brak podswietlanej klawiatury (no i wygladem do mojego asus to jemu lata swietlne brakuje) ale i tak jest dobrze w jednym sklepie tym z linku  jest za 1150€ a w media mark za 1500€ LOL

mysle ze do polowy (konca) sierpnia go lykne

bylo tez pare innych ciekawych ale wszystkie maja wyswietlacz fhd a przy tak malych rozmarach to za mala rozdzielczosc

ps 2 widzialem tego asus z LC ale to kuzwa wielka krowa jest 5K € za niego sobie krzycza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sobie upatrzylem klawiature do stacjonarnego kompa 07318742-photo-logitech-k830-5.jpg

(logi k800 trzeciej nie ma sensu kupowac razera deathstalkera rgb tez mam zwykla podswietlana i srednio z niej zadowolony jestem) a innych niskoprofilowych nie ma

ta jest podswietlana brak tylko numerycznej klawiatury (ale do tego juz sie przyzwyczailem w laptopie) i nozek ale za to przyciski takie same jak w laptopa to mi sie najbardziej podoba  z tej pseudo myszki oczywiscie (jak ja kupie) nie bede korzystal w laptopie tez z tego nigdy nie korzystam nie potrafie LOL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie pomierzylem to i owo i popatrzylem

jedziemy...

wiec tak

przedluzki wygladaja fajnie wedlug mnie

13920667_1397642033585560_87347550969949

13901379_1397642076918889_14306191929907

zostajac przy kablach to tak kable od przycisku power (dalem ciala troche i nie sprawdzilem i iks zrobil podswietlenie na laczonym dwu pinowej wtyczce) wiec i tak musi byc przedluzka ... teraz drugi raz dalem ciala mianowicie zapomialem ze kabel o karty muzycznej ma w odwrotna strone wtyczke i sie tak ladnie nie ukladaja jak bym chcial ale moze to jakos poprawie jak dodam wiecej grzebieni

teraz taki zonk na 99% ringow nie bedzie...

na zdjeciach kolor pomaranczowy o dziwo wyglada jak pomaranczowy (a martwilem sie na poczatku ze na zdjeciach zle bedzie wygladal) w rzeczywistosci bardziej przypomina czerwony :(

13935113_1397642096918887_10302031844793

13645129_1397642156918881_69675069077640

13924995_1397642293585534_47142345433671

tutaj czerwony dla porownania

13872965_1397642336918863_27884288615585

bardziej przypomina czerwony niz pomaranczowy o ktory mi chodzi taki jak np w corsarzach mam wiec ringi sobie podaruje na 5 min przyjemnosci szkoda hajs wyrzucac :( AAAAA jeszcze dlatego ze upchanie trzech kontrolerow od nich to nie lada wyzwanie byloby zeby sie bok dobrze domykal

i jeszcze taka nowinka coraz bardziej mnie korci zeby na bialy pastel jego zalac

CD prac nastopi pewnie dopiero jak zakupie laptopa do komentarzy i spamu zapraszam  :P

 

 

Edytowano przez adriankiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużki kabli wyszły świetnie, fajnie się to prezentuje :)

Co do Wentyli Ring, to na zdjęciach kolorem pasuje, szkoda, że na żywo nie bardzo jak mówisz :/ 

A to są Ring-i o jednym kolorze nie? Są jeszcze te RGB, gdzie sobie dobierzesz kolor, ale sporo kosztują :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...