Skocz do zawartości

Kabel Jack Jack 4 pin/ ciche słuchawki


Gronek31

Recommended Posts

Witam.

Zakupiłem niedawno słuchawki Cooler Master MH751.

Przedtem grałem na zwykłych dokanałówkach za 50 zł. Ale widziałem wiele recenzji na temat tych słuchawek Cooler Master MH751 i niektórzy mówili, że nawet lepsze od hyperx cloudów.

Ogólnie jestem zadowolony w grach, w muzyce no to nic nie przebije chyba moich Beatsów choć zaś one są na BT i zaś w grach już się nie sprawdzają. Jednak słuchawki do gier to do gier, do muzyki to do muzyki.

Ale sęk w tym, że nie wiem dlaczego są dosyć chiche nawet powiedziałbym, że cichsze od dokanałówek. Podejrzenia padają na to pokrętło regulacji głośności na kablu oryginalnym, może nie do końca się przekręca na 100%? Może tak być? Impedancja według producenta to 26 Ohm więc nie są to jakieś muzyczne słuchawki co mają po 250 czy 600 Ohm, bo im więcej Ohm tym lepszy dźwięk ale za to cichsze słuchawki i bez wzmacniacza czy karty dźwiękowej się nie obejdzie.

Mam w karcie dźwiękowej możliwość podkręcenia decybeli pod konkretną impedancje ale nawet jest tam podane, że normalny 0dB jest od 0 do 64 Ohm a już później 6dB 64-150 medium i high powyżej 150 Ohm 12dB. Jak sobie to medium nawet odpaliłem, to owszem głośniej grały ale jakość porażka, jeszcze szumieć zaczęły.

Może ktoś poleci jakiś dobrej jakości kabel miniJack-miniJack 4pin. Tak wiem google. Przeleciałem tyle ofert i ciężko ogólnie o taki konkretny 4 pin, ceny są różne za 5 zł nawet a są i takie za 20 zł. W paru opinie przeczytałem i niby w oplocie, pozłacany wtyk a przy pierwszym lepszym szarpnięciu się urwał.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez Gronek31
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...