Skocz do zawartości

Co wybrać? Monitor 27 cali 4K od Eizo czy taki sam od Della?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Chciałbym kupić nowy monitor 27 cali 4K. Nie gram w gry więc nie musi być super hz odświeżania. Wystarczy 60 hz. Nie jestem też grafikiem. Chce używać monitor do pisania, przeglądania netu, jakiś film, takie rzeczy. Na widelec obrałem sobie monitory Della no i EIZO. Della jakiś model moge kupić już za 1000 zł a za Eizo 2,5 raza więcej i to taki budżetowy bardziej. Bo nie wspominam o tych za 4 czy 5 kawałków. Ale może Eizo kupno to przerost formy nad treścią? Czy ja to wykorzystam? Bo zależy mi na jakości obrazu i żeby oczy się nie męczyły. To wszystko. Może taki dellik wystarczy?

np. taki

 

https://www.morele.net/monitor-dell-plus-4k-s2725qs-210-bqwm-14856495/

no bo eizo taki jest w takiej cenie:

 

https://www.morele.net/monitor-eizo-flexscan-ev2740s-wt-15515566/

Opublikowano

Większej matrycy nie chce. HDR może by się przydało. Jestem zwykłym użytkownikiem ,nie grafikiem, nie graczem więc chyba w sumie nie wykorzystam możliwości Eizo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...