Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orange będzie wykonywać inwestycje w ramach KPO , w tamtym tygodniu na mojej ulicy wyznaczyła trasę światłowodu. Jest ktoś mi w stanie powiedzieć jak to zwykle wygląda tzn. po jakim czasie średnio zaczynają pracę naziemne po tym. dodam ze BOK operatora nie zna terminów.

Opublikowano
1 godzinę temu, bourne2008 napisał(a):

Nikt ci na to pytanie nie odpowie dokładnie. Optymistycznie klika miesięcy.

mi napisali oni że do 30.06 planują zrobić ( do tego dnia maja czas na zrobienie ) , ale to samo juz pisali rok temu. teraz chociaz sie cos ruszylo i wyznaczyli trase 

Opublikowano

Ale masz już światłowód na słupach powieszony? Zazwyczaj zanim podłączą wszystkich dookoła to na słupach widać takie pętle z przewodów. Najpierw rozkładane są światłowody między słupami, potem robią infrastrukturę w serwerowniach a dopiero potem podłaczają indywidualne domy. W wypadku moich rodziców i teściów od pojawienia się światłowodu na słupach do podłaczenia minęło pół roku.

Opublikowano
37 minut temu, narmiak napisał(a):

Ale masz już światłowód na słupach powieszony? Zazwyczaj zanim podłączą wszystkich dookoła to na słupach widać takie pętle z przewodów. Najpierw rozkładane są światłowody między słupami, potem robią infrastrukturę w serwerowniach a dopiero potem podłaczają indywidualne domy. W wypadku moich rodziców i teściów od pojawienia się światłowodu na słupach do podłaczenia minęło pół roku.

ogolnie to ja nie bede mial na slupach tylko kopany w ziemi. tydzien temu wyznaczyli trase i paliki polozyli pomaranczowe. operator napisal mi ze planuje do konca czerwca wykonac prace , ale to samo juz mowili rok temu i nie wiem czy im wierzyc na slowo w ten termin.

Opublikowano

No to do końca przyszłego roku powinni się wyrobić. Najpierw jedna ekipa rozkłada kable, dopiero jak to jest gotowe w danym regionie dostarczają sprzęt do lokalnej centrali i podłączają, a na koniec technicy indywidualnych operatorów wjeżdżają i podłączają ludzi, którzy złożyli u nich zamówienia na usługi.

Opublikowano (edytowane)
7 godzin temu, narmiak napisał(a):

No to do końca przyszłego roku powinni się wyrobić. Najpierw jedna ekipa rozkłada kable, dopiero jak to jest gotowe w danym regionie dostarczają sprzęt do lokalnej centrali i podłączają, a na koniec technicy indywidualnych operatorów wjeżdżają i podłączają ludzi, którzy złożyli u nich zamówienia na usługi.

tylko ze oni maja do 30.06 czas na zrobienie tego wedlug tej umowy kpo i tego co pisza

Edytowane przez mklubowy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...