Skocz do zawartości

s6 edge demo g925x


Recommended Posts

Witam.Mam problem. Posiadam samsunga galaxy s6 edge g925x demo unit. chciałem wgrac soft 1 plikowy od g925f czyli od normalnej s6 edge. Gdy właczyłem telefon w tryb bootloader i próbowałem wgrac soft przez odina to w odinie wyskakuję taki oto bład .... ponizej macie logi z odina:

<ID:0/004> Added!! 
<OSM> Enter CS for MD5.. 
<OSM> Binary Check MD5.. Do not unplug the cable.. 
<OSM> Please wait.. 
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully.. 
<OSM> Leave CS.. 
<ID:0/004> Odin engine v(ID:3.1100).. 
<ID:0/004> File analysis.. 
<ID:0/004> SetupConnection.. 
<ID:0/004> Initialzation.. 
<ID:0/004> Get PIT for mapping.. 
<ID:0/004> Firmware update start.. 
<ID:0/004> SingleDownload. 
<ID:0/004> boot.img 
<ID:0/004> NAND Write Start!! 
<ID:0/004> cache.img 
<ID:0/004> cm.bin 
<ID:0/004> FAIL! 
<ID:0/004> 
<ID:0/004> Complete(Write) operation failed. 
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1) 


Teraz gdy próbuję właczyć telefon to albo stoi na logu galaxy s6 edge demo unit lub pojawia się napis : An error has occurred while updating the device software.Use the Emergency recovery function in the Smart Switch software. Gdy chcę wgrac oprogramowanie przez smart switch to pokazuję się ,że ten model czyli g925x demo nie ma wsparcia w tym programie... 

Nie wiem co robic:( Proszę pomóżcie . Liczę na was

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Nie można z niego dzwonic. Próbowałem zmienic soft bo w wersji demo pokazywały sie reklamy samsunga itp... Miałem galaxy a5 demo i tam normalnie sie dalo wgrac zwykły soft od normalnej a5 a tutaj juz sie nie da. Moze nie wyłaczyłem retail mode? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa. Pobrałem ten soft G925XXXU1COH3.zip z : https://drive.google.com/folderview?id=0B9qmbCmtURL_dy04TnlZWmp3bjg&usp=drive_web  i wgrałem go przez odina. Teraz wszystko działa. Nawet czyta kartę sim tylko zasięgu nie ma i jest -113dBm co jest spowodowane tym ,że w telefonie w środku nie ma 2 kabelków antenowych( rozbierałem telefon i jest to pewnę) Kabelki można dokupić ( anteny mają złącza na te kabelki lecz płyta główna już nie. Na obrazku to zaznaczyłem. Może jakiś serwis by to dolutował do płyty :)

tutaj macie zdjęcie tych złącz :  https://ifotos.pl/zobacz/s6-edge-d_saspehe.png

Edytowano przez OggZt3r1
Dodanie zdjęcia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...