Skocz do zawartości

Monitor 360hz


Gość Wojtek

Recommended Posts

sens kupna takiego monitora zalezy od wielu rzeczy

na początku zastanów się czy twoje gpu jest na tyle dobre by wygenerować tyle klatek na sekunde byś ujrzał te 360Hz :magik:

potem pomyśl o tym czy specyfikacja sprzętu z 360Hz jest lepsza niż tego od 240Hz jesli nie to zastanów się czy warto brać te 120Hz wiecej

 

mam nowy monitor 144Hz i jest wspaniały więc przy 240/360Hz to dopiero bedzie sztos o ile bedą widoczne

Masz juz jakies modele na oku? :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak asusa, jednak nawet jakbym mial rtx'a z serii 30 czy bylby w stanie wygenerowac stale 360fpsow w grach typu Fortnite, Valorant? Bo dla mnie jak narazie to jest chwyt marketingowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze tak :P

kwestia tego w jakiej rozdzielcosci bedziesz grać i z jakim 3xxx i jakie CPU bedzie wspołgrać :D

 

masz tylko jeden monitor na oku? nie więcej? porozglądaj się i poszukaj wielu propozycji byś miał układ odniesienia i większy wybór

powiedz jaki masz budżet na monitor i czy preferujesz 24" czy może więcej? 

opowiedz wszystko na temat specyfikacji twojego wymarzone monitora to poszukam pare propozycji :E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkosc mysle ze od 24,5" do 27", budzet do 3500zl. Zalezy mi takze na g-sync oraz na matrycy ips. Czekam jeszcze na premiere 360hz od Alienware oraz od Msi i podejme decyzje ktory biore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie na niego patrzyłem ale 24' bieda 2K 27 cali ni Hz ile chcesz ja bym zwlaszcza do tych dziadowskich cukierkowych gierek tego nie kupił chyba ze grasz CSGO na poziomie ESL albo PUBG na poziomie swiatowym prosta rzecz mój syn widzi 4x wiecej w 4k niz jego koledzy w HD co powoduje zze widzi przeciwnika duzo dalej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze ja raczej gram w gry free to play i nie skupiam sie na rozdzielczosci tylko na te ze tak powiem esportowe parametry. Jezeli chodzi o 24,5" pamietaj ze zalezy w jakiej odleglosci ma sie ustawiony monitor. Mysle ze ty sie znasz bardziej na monitorach... Czy moglbys mi doradzic monitor pod gry typu Fortnite, Cs go, Valorant, League of Legends?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz co mam w opisie i siedze od niego 30cm , Monitor to rozdzielczość  i matryca szybkie gry TN . IPS spoko ale , kolory fajne reakcje słabe .

JAk bym chciał wydać ta kase to LG27GL850 słaby kontrast ale fajny https://www.x-kom.pl/p/560875-monitor-led-27-lg-27gn950-b-nanoips-4k-hdr.html# Specyfikacja lepszy ale to tylko moja subiektywna ocena potem 24 cale to bieda jest naprawde mało widzisz , Hz a jaka masz karte zrobi 360 FpS w fortnite nie sadze chyba ze na bieda detalach. 

Edytowano przez Dziarson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawie kazdym monitorze odrzuca mnie 144hz, w sensie 144hz jak najbardziej dobre odswiezanie jednak celuje w 240hz lub 360hz. Jedyny monitor ktory znalazlem pod wzgledem rozdzielczosci oraz odswiezania jest samsung odyssey g9. Cena na poczatku troche zniecheca jednak co o nim sadzisz? https://www.morele.net/monitor-samsung-odyssey-g9-lc49g95tssuxen-6869199/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...