Skocz do zawartości

Sprzedam obudowę CMT230


xXMateoXx320

Recommended Posts

Siema
można prosić o wycenę? A jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam na priv 

 

Mowa o tej obudowie: https://www.fsp-europe.com/pl/cmt230/ 19

 

Link do zdjęć tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/1LG_gbsx7Y37lQ2ZXwfmCCjuiorDTOYA3?usp=sharing 9
 

Opis:
obudowa jest w stanie dobrym (nie mylić z Bardzo dobrym)
Obudowa z tyłu ma wyrwany srodkowy “nawias/zatrzask?” em yyy coś zeby tam kable spiąć co widać na którymś zdjęciu.
Posiada 3 originalne lekko zakurzone wiatraki - takie jakie były dodane wraz z obudową - 3 x 120 mm z niebieskim światłem LED (2 x z przodu i 1x z tyłu obudowy)
Nie posiada 3 śledzi (które są na zatrzask, a nie dokrecane lecz są zapasowe)
Lista sróbek na zdjęciu w google drive i poniżej

 

cmt230.png

 

Jeśli jakieś informacji nie dodałem to proszę powiedzieć czego brak 

 

Cena jaką ja bym chciał to 145zł - jak myślicie dobra cena?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xXMateoXx320 changed the title to Sprzedam obudowę CMT230

@xXMateoXx320 Mysle, ze ciezko bedzie za te pieniadze. Jesli ktos szuka uzywanej obudowy, to raczej dlatego, ze nie moze sobie pozwolic na taka za dwie stowki, a te piec dych za noszaca slady uzytkowania obudowe moze go nie skusic. Zwlaszcza, ze na upartego mozna znalezc cos sensownego w przedziale 150-200 PLN i moze nawet gorsze nie bedzie.

 

Ile to wazy? Sledzie wylamywane czy wykrecane? Filtr pod zasilaczem w postaci siatki mesh na zabki czy moze legitny filtr i wysuwany jak masz w 4000D? Malo o tej skrzynce informacji w necie, ale podaj mi te trzy, a powiem Ci, ile to jest warte i jak kuszace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledzie wyłamywane :(

image.thumb.png.af82ee5d65a69b77f065479612170c93.png

 

jedna z ciekawszych recenzji znajduje się na stronie TweakTown: https://www.tweaktown.com/reviews/8625/fsp-cmt230-mid-tower-chassis-review/index.html są tam wszelkie dane o jakie mógłbyś zapytać

Obudowa jest lekko zakurzona :|

Za jaką cene polecasz wystawiać po allegro/olx

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xXMateoXx320 Wylamywalne sledzie (ile ich wylamales :D ?) , 5kg wagi przy nie takim malym rozmiarze, mesh na zabki pod zasilaczem i nie musze czytac recenzji, by wiedziec, ze np. wentylatory nie dmuchaja i sa pewnie jeszcze glosne (jesli do tego w ogole nie zasuwaja caly czas na 100%), bo ciete bylo w tej obudowie na doslownie wszystkim. Bez obrazy, ale jest to obudowa ponizej krytyki, do ktorej zakupu skusic moze jedynie cena. Jak mowilem - bez obrazy - bo pewnie sie ze mna zgodzisz, majac porownanie z 4000D, ktora jest jedna z najlepszych opcji w swojej kategorii cenowej i ogolem bardzo dobra obudowa.

 

Bardziej od jak nabardziej korzystnej sprzedazy, liczylbym, ze w ogole znajdzie sie kupiec. Ta obudowa oprocz tego, ze jest zla, wali 2014 rokiem, a w czasach kiedy komp ma wygladac, raczej estetyka pleksy (bo chyba nie szklo?) i zatok na napedy nie skusi.

 

Wyczysc, zrob ladna aukcje, wystaw za stowke i licz, ze w ogole ktos sie zainteresuje. Te pare dyszek od twojej pierwotnej ceny nic Ci nie zmieni, a 100 PLN to polka podlych nowych obudow biurowych z jednym wentylatorem i bez okna, wiec w tej kwocie moze kogos przekona. Ogolem cos mi sie zdaje, ze osoba, ktora szuka uzywanej obudowy raczej nie wyda na nia wiecej niz stowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xXMateoXx320 To, ze cos dziala, nie znaczy, ze robi robote :D Sorry, ze troche rozwalilem Ci opcje sprzedazy tej skrzynki na tym forum, ale z drugiej strony pytales o wycene, a ja uzasadniam, co mowie ;) 

 

Zobacz sobie co za stowke nowego mozna dostac, zobacz jakie uzywki ostatnio wystawiaja. Dobrze sprzedac mozna dobre i drogie w standardzie skrzynki jak Dark Base'y czy Define - takie chodza po pare stowek, bo to obudowy, ktore dobre byly w swoim czasie i rownie dobre sa teraz. A tutaj masz obudowe, ktora nawet w opcji nowej jest zla, a do tego uzywana i ze sladami tego. Wydaje mi sie, ze stowa to sensowna oferta, bo skierowana jest do osob, ktore raczej nic takiego nowego za tyle nie kupia, a dolozenie drugiej stowy do np. porownywalnej Regnum RG4 zrobi im na tyle duza roznice, by wybic im to z glowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...