Skocz do zawartości

Najlepszy bios do 2080ti pod block wodny TU102-300A (1E07) PCB ref.


MAniakfps

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu mam 2080ti i bios od KFA 380w i zastanawiam się na jakich biosach wy siedzicie bo chyba wszystcy nie sprzedali 2080ti hahaha Widziałem bios 600w od asus strix ale nigdzie nie mogę go znaleść  macie jakieś propozycje może .ps Z góry dzięki.

 

Chyba jednak wszyscy sprzedali 2080ti haha tak więc teraz próbuje bios 1000w nie ma obcji curve w MSI Afterburner ale max napięcie 1.093v jest i regulacja power limitu też jest, można ustawić max 400w bądź 450w myślę że spoko obcję dla kogoś co ma super pamięci co idą 1000plus w MSI Afterburner i ma to chłodzone wodą . dopiero dwa dni testuje ten bios ale myślę że jest lepszy od KFA 380w , szkoda że curve nie ma ale coś nie wszystko można mieć ;)

Edytowano przez MAniakfps
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
15 godzin temu, tomcug napisał:

Nie do końca. Jak masz kartę z 2x8-pin jak wyżej pisał Rafał, to 375 W i tak nie przekroczysz bez modyfikacji sprzętowej, nawet jak monitoring programowy błędnie pokaże więcej.

No nie wiem testowałem w bechmark to do 400w max dochodziło i temp rusł przy 1.050v 360-370w max widziałem ale przy 1.093 już 400 było czasem a zegar gpu stoi  jak zmniejszam power do 380w to zegary zbija 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomcug napisał:

Peak do 400 W przy PL realnie na 375 W to nic niezwykłego. Sprawdź więcej jak 400 W i zobacz, czy coś się zmieni :D Być może na Turingu jest inaczej, bo na Ampere na 100% na karcie z 2x8-pin nie da się przebić 375 W bez fizycznych modyfikacji.

Zobacz co sądzisz dałem bios do 450w test w timespy extrime cV4xotP.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie Ci trzyma napięcie podczas testu i czy wyższe niż gdy dasz niższy Power Limit? Bo w odczyt programowy poboru prądu nie ma co wierzyć, tym bardziej jak masz BIOS od innej karty :D Tutaj by się przydał taki zestawik jak mam do testów GPU:

https://ithardware.pl/testyirecenzje/test_palit_geforce_rtx_3070_ti_gamerock_oc_marzenie_gracza_czy_jednak_gornika-16513-14.html

Czasem różne nieoczekiwane rzeczy wychodzą, np. Palit 2080 Ti niby ma limit 250 W, a ciągnie 270 W z pikiem do 300 W %-) Pierwsza rewizja tej karty tak nie miała, dopiero druga na pamięciach Samsunga trochę zaczęli przekłamywać limity. Sprawdziłbym u siebie, ale na tym bieda Palicie nie mogę wgrać BIOS-a odpowiedniego, bo karta jest na bieda chipie bez litery "A" na końcu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do palita możesz max 310w bios ale tylko chyba bez wentyli bo się słabo kręcą  z tego co pamiętam.ps mam tego palita też syn ma go w pc . W time spy są sceny co power idzie do góry zawsze . szkoda że core napięcia coś szwankuje i nie idzie wyżej niż 1.050v  a może idzie a program nie pokazuje musiał bym z miernikiem wkroczyć  ;) Średnio będzie jak mówisz coś koło 375w a napięcie 1.050v 2130mhz

5 godzin temu, tomcug napisał:

A jakie Ci trzyma napięcie podczas testu i czy wyższe niż gdy dasz niższy Power Limit? Bo w odczyt programowy poboru prądu nie ma co wierzyć, tym bardziej jak masz BIOS od innej karty :D Tutaj by się przydał taki zestawik jak mam do testów GPU:

https://ithardware.pl/testyirecenzje/test_palit_geforce_rtx_3070_ti_gamerock_oc_marzenie_gracza_czy_jednak_gornika-16513-14.html

Czasem różne nieoczekiwane rzeczy wychodzą, np. Palit 2080 Ti niby ma limit 250 W, a ciągnie 270 W z pikiem do 300 W %-) Pierwsza rewizja tej karty tak nie miała, dopiero druga na pamięciach Samsunga trochę zaczęli przekłamywać limity. Sprawdziłbym u siebie, ale na tym bieda Palicie nie mogę wgrać BIOS-a odpowiedniego, bo karta jest na bieda chipie bez litery "A" na końcu...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...