Skocz do zawartości

Karta za 200-300 zł


Astec

Recommended Posts

660 jest ok. 10% szybsza od 650 Ti Boost i ok. 20% szybsza od 560 Ti. Czy to różnica warta dopłaty, pozostawiam Twojej ocenie, natomiast odnośnie współpracy z Phenomem, nie są to żadne potwory, tak więc w każdym przypadku będzie ok. Z punktu widzenia poboru prądu lepsze są 650 Ti Boost i 660, bo pobierają 130-140 W a 560 Ti pobiera 170 W. Generalnie do tego peceta zasilacz ok. 500 W będzie z zapasem wystarczający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Astec napisał:

Jaka karta jest odpowiednia do Phenoma II X6 1075T? Mam do wyboru 560 Ti za 200, 650 Ti Boost za 250 zł, i 660 za 300 zł. Która będzie najlepiej współpracowała z owym Phenomem? Która jest najbardziej opłacalna? I jakich zasilaczy wymagają te karty?

Wybór 650 Ti Boost za 250 zł , wcześniej pisałem o HD7850 za poniżej 300zl albo możesz polować GTX750Ti/GTX950 za poniżej 300zl ale najlepsze ceny mają HD7770

Jak będziesz miał GPU to od razu zmień pastę pod chłodzeniem :szatanek: będzie gitara

 

Chyba chcesz dogadać ze mną bo mam HD6770 1GB :czapeczka: na poziomie GTX550Ti

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiecie mi panowie jaka jest szansna że padły oba sloty PCIx16? Gdy wpinam karte w górny slot komputer nie loguje do systemu (jest mnóstwo artefaktów w postaci zielonych kresek), w dolnym slocie wchodzi się do systemu (kresek jest mniej, ale nadal są). Nie chce kupić karty wiedząc że obecna jest sprawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Spl97 napisał:

Najczęściej jak karta padła,to sloty PCIe x16 na płycie głównej są nadal sprawne. Naprawdę,trzeba się "postarać",żeby wraz z kartą slot PCIe padł.

A z pełną "prędkością" działają oba sloty (górny i dolny) czy jest jak w przypadku PCI 3.0 i 4.0? Pytam na wypadek gdyby trzeba było się ratować przejściem na dolny slot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twojej płycie są dwa sloty PCIe,jeszcze 2.0. Pierwszy x16,a drugi też x16,ale elektrycznie jest jako x4 - dlatego w drugim slocie mogą proponowane wyżej karty działać nieco wolniej,ale slotów nie sprawdzisz bez sprawnej karty,to jest raz. Dwa,w programie GPU-Z masz taką rubrykę jak Bus Interface i tutaj pokaże ci z jaką szyną pracuje slot PCIe. U ciebie powinno być dla pierwszego 2.0 x16,a dla drugiego 2.0 x4.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...