Skocz do zawartości

Obudowa do 500 zł


Astec

Recommended Posts

Witajcie, jaka możecie polecić obudowę pod 5600X i 3070? A w przyszłości pod wydajniejsze (cieplejsze) komponenty.  Bardzo mi się podoba MSI Gungnir 110R, ale po głosach krytyki muszę się dwa razy zastanowić. Od obudowy oczekuje efektownego wyglądu i w miarę niskich temperatur podzespołów. ARGB jest must have. Obecnie posiadam Ventuma VT4G, ale opatrzył mi się jego wygląd i ogólnie chciałem uszlachetnić komputer przez wymianę podzespołów na takie z półki lub dwóch wyżej. Czy naprawdę obudowa MSI (Gungnir 110R) jest takim strasznym piekarnikiem jak pisaliście? Jakie obudowy polecacie i co myślicie o Gungnirze 110R?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod taki zestaw, zdecydowanie brałbym obudowę, która będzie miała jak najbardziej przewiewny front. W tej cenie masz np SG7V. Sam osobiście posiadam ten model, plus dołożyłem sobie paski z SPC ARGB na górze i dole. W tej obudowie na topie, można zamontować Freezera 360. Ma ona sporo miejsca. Jeszcze możesz sobie zerknąć na Phanteksa P360A, ale tutaj obowiązkowo musisz dokupić jeden wentylator na tył. Pure Base 500DX to niewiele większa obudowa od Twojego Ventuma, więc ja bym jej nie brał pod uwagę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...