Skocz do zawartości

2016 Thermaltake CaseMOD Invitational Season 2 - The White Eagle


Młody

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No i koniec Panowie. Projekt Biały Orzeł został oficjalnie zakończony :) Jestem ogólnie bardzo zadowolony z efektu końcowego ale wiadomo w głowie mam już kilka pomysłów jak w przyszłości gdy będę może budował coś podobnego co poprawić gdzie się ustrzec jakieś błędów etc... ale to chyba każdy tak ma, nie mniej jednak zapraszam do oglądania fotek i komentowania, sporo tego :P

P.S Mam nadzieje, że w przyszłości jak ruszy głosowanie to wesprzecie rodaka chwilą czasu i cennym głosem :)
Pozdrawiam i zapraszam w przyszłości na następne work logi, a te już nie długo bo chwili odpoczynku.

pMzy7tG.jpg

7WmeSk0.jpg

VrxL3oi.jpg

24b5rL6.jpg

T8Fk5gH.jpg

TWGohit.jpg

r0rdIq1.jpg

vVWJdia.jpg

cfUZu0a.jpg

6o2DvMX.jpg

5JrlZsA.jpg

38tSEsh.jpg

Gj5rPJL.jpg

fuUJOig.jpg

NJnEUyb.jpg

rRFDfm1.jpg

I7ZILNC.jpg

EbAG0vo.jpg

7S2KLQD.jpg

k2i86Aj.jpg

C7aNB2P.jpg

wUGJQik.jpg

mbR8n34.jpg

Ajzvyeu.jpg

WDcKina.jpg

tqza5YP.jpg

lmZvyGY.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Tak jak pisałem wyżej kilka elementów na ten moment zrobił bym inaczej, a kilka poprawił jak teraz na to patrzę aczkolwiek też by było inaczej gdyby cały sprzęt dojechał na czas to wtedy nie było by takiej spiny żeby wyrobić się w terminie :) bo to nie jest projekt co się robi w tydzień czy dwa :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rurki to PETG 16/10. Co do metody ich gięcia to mam tam jakieś narzędzia ale ja korzystam tylko z tego do ich cięcia. Wyginam je sam ręcznie na przygotowanym przez siebie dużym kawałki plexi z naniesioną podziałką na kąty odpowiednie. Przyzwyczajałem się do ręcznej roboty i taką preferuje :) bo idzie szybko i sprawnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...