Skocz do zawartości

Chcesz dorobić?


Gość Hirek

Recommended Posts

Gość Hirek

Cześć, jakiś czas temu znajomi polecili mi świetny program, dzięki któremu można nieźle zarobić, więc i ja się dzielę tym sposobem ze światem ;) Mowa tu o FutureAdPro, może już o nim słyszeliście? Bardzo korzystne warunki, na start wystarczy zainwestować zaledwie 50$, to bardzo szybko do nas wraca, więc nie ma się czym martwić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow po 120 dniach i wpłacie 50$ mogę (czyt. raczej nie) zarobić 10$, normalnie deal życia.

A tak na poważnie, FutureAdPro to zwykła piramida finansowa, stąd wpłaty 50$ (oczywiście pod przykrywką sprzedaży reklamy) i czas oczekiwania na "zarobek" po 120 dniach. Ta firma reklamowała się już kiedyś w internecie pod nazwą Green Line - ci sami właściciele, zajmowała się dokładnie tym samym, miała siedzibę w tym samym miejscu, po czym zniknęła z Internetu.

Jeśli ktoś chce więcej rzetelnych informacji to tu jest link:

https://getpaid20.pl/piramidy-finansowe/futurenet-futureadpro-jako-przyklad-piramidy-finansowej/

 

Nie czytajcie "losowych" opinii w Internecie na ich temat, wszystkie to ściema jak opinia autora tego tematu. 

Nie bądźcie naiwni i nie dajcie się wciągnąć w to bagno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość irena_mielec

Totalne bzdury. Sama jestem w tym programie i wiem, że nie ma w tym żadnej ściemy. Jak ktoś się chce do czegoś przyczepić, to zawsze sobie znajdzie powód, taka prawda. A Polacy mają to w sumie w genach, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tomkiem.

 

Wszystkie tzw. fundusze inwestycyjne i inne tego typu super interesy internetowe, to jedno wielkie oszustwo!!!!

 

Jak płacą i wyjdziecie na plus, to jest spoko, a jak ktoś wpłaci żeby zarobić w dalszej perspektywie i nie zarobi i straci, to zaczynają się problemy i potem się okazuje,że tej kasy się już bardzo często nie odzyska wcale albo zaledwie tylko jakąś jej część...;(

 

Pisze to z własnego doświadczenia niestety - sam kiedyś  inwestowałem w takie rzeczy i bardzo kiepsko na tym wyszedłem finansowo ;( Także nie dajcie się na to nabrać, no chyba,ze macie wolną kasę, którą chcecie zaryzykować...

 

Jak chcecie dorobić, to zainteresujcie się kopaniem kryptowalut za pomocą swojej karty graficznej. Polecam program/stronę: Nice Hash.

Co najważniejsze nie trzeba nic wpłacać,żeby zarobić, tylko odpalamy program i nasza grafika zasuwa na 100% i kopie walutę, za co dostajemy kasę realnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelina_malina

Wszystko ma wady i zalety - niestety ;) Dla chcącego nic trudnego, więc i w FutureAdPro można sobie świetnie poradzić - jestem tego kolejnym przykładem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że dostanę odpowiedź od tej samej osoby, która będzie chować się pod innym pseudonimem. Jasno przedstawiłem fakty dotyczące wspomnianej firmy - więcej można przeczytać w podlinkowanym artykule. Jeśli wskazane argumenty nie przekonują osób które to czytają, to nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji. 

Hirek, irena_mielec, ewelina_malina - zdaje sobie sprawę, że mam okazję pisać z tą samą osobą, więc dla ułatwienia nazwę cię Romanem. (takie przypadkowe imię które pierwsze wpadło mi do głowy). Drogi Romanie jestem świadom, że oszukiwanie naiwnych ludzi to dobra forma zarobku, jednak bądź świadom, że nie ma osób nieuchwytnych. Życzę Ci udanych wakacji ;) 

 

PS. Na lotnisku nie oglądaj się za siebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek

Dobrze mu napisałeś :)

 

Generalnie wszystkie tzw piramidy finansowe, a jest nimi 95-99% internetowych biesów powinny być zakazane z automatu! Bo tacy naciągacze żerują na niewiedzy i naiwności ludzi i wyłudzają kasę ;(

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...