Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy za 4000-5000 zł


Recommended Posts

Cześć, 

 

zastanawiam się nad zakupem wielozadaniowego desktopa, do tej pory siedziałem na laptopach/konsolach więc w ogóle nie orientuję się w pecetowym segmencie, jestem zupełnie zielony w podzespołach itp. Szukam komputera do pracy i do gier. Praca na dużych zbiorach danych w excelu i accessie, użycie power query, power BI i SQL (SSMS). Również korzystanie z VirtualBoxa. Gry: w zasadzie nie potrzebuję ultra efektów, zadowala mnie 1080p w 60 klatkach i więcej. Coś tam już sobie wyszukałem, nie do końca jestem pewien czy komponenty są kompatybilne ze sobą, prawdopodobnie można by taniej ale chciałbym mieć komputer z dłuższym okresem przydatności . Raczej szukam konfiguracji ryzen+radeon, raczej płyta główna musi mieć BT i WiFI. Budżet w przedziale 4000-5000 zł. To co zestawiłem jest miniej więcej OK, czy jednak widzicie w tym zestawieniu jakieś poważniejsze błędy? MOże inny cooler do CPU? Wychodziłem od tego zestawu , proponowanego na marzec, to co zmieniłem to procesor, kartę graficzna i płytę główną. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zrzut ekranu 2024-03-09 123713.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...