Skocz do zawartości

RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 minut temu, lukadd napisał(a):

No wszyscy chcielibyśmy zobaczyć tego wypasa.

 

Jak to taki wypas to pewnie w customowej budzie siedzą customowe wodowania, chłodnice na zamówienie wykuwane przez najlepszych kowali świata i wszystko zrobione na rurkach wyginanych przez dziewice podczas pełni księżyca :E

U mnie w komputerze mam chłodnice wykutą z mithrilu przez krasnoludy z Khazad-dûm.

  • Like 1
  • Haha 1
Opublikowano
6 minut temu, P.Wiśnia napisał(a):

U mnie w komputerze mam chłodnice wykutą z mithrilu przez krasnoludy z Khazad-dûm.

Wypas, ale rurki z stopów najlepszego amelinium jak nie będą wyginane przez dziewice podczas pełni księżyca to i tak nie będzie topowych tempów.

Opublikowano
Teraz, lukadd napisał(a):

Wypas, ale rurki z stopów najlepszego amelinium jak nie będą wyginane przez dziewice podczas pełni księżyca to i tak nie będzie topowych tempów.

Jakiego amelinium? 

Rurki mam wykonane z tzw. blasku elfów. Materiał pozyskałem od elfów z Rivendell.

Opublikowano
Teraz, Zachy napisał(a):

 

Ten Zotac pasuje jak swini siodlo :D

Wcześniej był 3090 Strix ale cewki tak grały że wziąłem tą kartę która na reddicie dobrze wypadła pod tym względem i się nie zawiodłem. Cewek zero. Mam też foty ze strixem.

Opublikowano
Teraz, SylwesterI. napisał(a):

z marketowego kompa, dopiero co jakis kolega się chwalił że dostał gotowy zestaw z rtx 5090 i to wyglądało lepiej od tego składaka

Co Ty gadasz za bzdury. Ty masz pojęcie o PC. Myślałem że jesteś poważniejszy gość ale się ośmieszyłeś;)

  • Haha 1
Opublikowano (edytowane)
12 minut temu, RtxOn napisał(a):

1000000014.thumb.jpeg.af34d76fb98a9c904a603dbc02d164dc.jpeg 

I co to ma być, to niby ma być? Coś wyróżniającego się ponad miarę? Przecież to zwykła dzisiejszych czasów buda.

Nawet kabelka do GPU prawilnego się nie chciało zastosować i siedzi przejściówka pająk :E 

Edytowane przez lukadd
Opublikowano

Składak? Tam było wszystko jednej marki Asus. Później przy zmianie wziąłem Zotaca ale reszta pod jedną marką w jednym programie do kontroli wszystkiego. Płyta z690 extreme za 6,5k. Tak myślałem że mało kto będzie miał pojęcie co jest na foto. 

Opublikowano
Teraz, lukadd napisał(a):

I co to ma być, to niby ma być? Coś wyróżniającego się ponad miarę? Przecież to zwykła dzisiejsza buda. 

Nawet kabelka do GPU prawilnego się nie chciało zastosować i siedzi przejściówka pająk :E 

Tak mu w komputroniku złożyli :smiech:

Opublikowano
1 minutę temu, lukadd napisał(a):

I co to ma być, to niby ma być? Coś wyróżniającego się ponad miarę? Przecież to zwykła dzisiejsza buda. 

Nawet kabelka do GPU prawilnego się nie chciało zastosować i siedzi przejściówka pająk :E 

Siedzi bo nie używam nieoryginalnych kabli a Asus do Thora nie miał. Co tam siedzi? Na tamte czasy to kosztowało 30k także coś tam siedzi. Jak jesteś bystrzacha to nawet po mobo poznasz że jest ponad miarę i to grubo. 

Opublikowano

czym ty się podniecasz ? bo wydałeś duzo kasy , a komp wygląda jak marketowy składak?

Zanim ty miałeś ten swój badziew ja siedziałem już na :

 

20230405_2344241.thumb.jpg.cc2e4661fa24f60a9add35f6a7b99642.jpg

 

i nigdy mi przez głowę nie przeszło, żeby ogłaszać wszystkim, że to 7 cud świata

ot komputer jak komputer, juz z tego wyrosłem teraz mam kompa w budzie SFF

Opublikowano

Marketowy składak? Skoro tak to spoko ;) każdy ma inne postrzeganie rzeczywistości i już widzę jak w składaku dają wszystko na top poziomie od płyty po zasilacz. Ale pewnie do innych marketów chodzimy. Dobra koniec off top bo admini nas zjedzą. 

  • Haha 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Ładnie działa, elegancko jak na moje potrzeby.    Powiem tak, włączenie RT cieni i AO zabrało jakieś 40fps, dodanie RT odbicie spadło do ok plus minus ~70fps przy DLSS wysoka(czyli zapewne jakość, dziwnie nazwali) normalnie mam ok 110-120fps+, natywne ok 80fps+. Dodatkowo włączenie FG podniosło do 125fps.  Tutaj jest 5fps więcej, obok gdzie testowałem było 122fps z RT + FG + DLSS jakość(wysoka). Normalnie bez tego(FG) jest te ok 70fps. Przypominam mam "jedynie" RTX 4080S i gram w 1440p. Sprawdziłem grę na myszce, dualsense, nie ma jakiś chrupnięć ale to tak na szybko, nie byłem w mieście, które jest przede mną na zdjęciu.   Dziwny kolor MSI Afterburner przez włączony HDR.
    • Twoim argumentem jest typ który kupił kilka kart 5070ti i założył blok wodny i Ty teraz porównujesz procentowo do 5080 których są setki i nie trzeba tam nic modyfikować. Zejdź na ziemię bo tego się już czytać nie da
    • Witam, jestem na etapie poszukiwania laptopa, stricte gamingowego. Chodzi mi przede wszystkim by posłużył parę lat. Prosiłbym osoby mające chwilę czasu o radę. W chwili obecnej rozważam takie dwa modele:    1. https://www.x-kom.pl/p/1358743-laptop-173-i-wieksze-acer-predator-helios-neo-18-u9-275hx-32gb-1tb-w11-rtx5070ti.html   2. https://www.x-kom.pl/p/1327977-laptop-173-i-wieksze-msi-vector-a18-hx-ryzen-9-9955hx-32gb-1tb-win11-rtx-5070ti.html#Specyfikacja - tutaj jest też opcja z grafiką 5080, tylko pytanie czy warto dopłacać te 2,5k?     Może w tym budżecie warto coś zupełnie innego? Rozważam też wzięcie modelu z 16 calami, ale jestem totalnie rozdarty czy aby na pewno warto, niektóre konfiguracje w 18 calach są niewiele droższe od tych 16. No i pytanie czy 18 cali nie zapewni zdecydowanie większego komfortu z rozrywki - do tej pory używam 17,3 cala.    Z góry dziękuję za pomoc.
    • 25zł? ja wiem ze to jest dobre ale w glownej mierze chce by było tanio i dobrze wiec tanio. a na czas dostawy moge poczekac bo nie zabiore sie od razu za to. sa jakies alternatywy np z aliexpress za grosze?   [chyba ze tamto ty sam sprzedajesz wiec wiesz ze pewniaki, ale i tak wole taniej bo moge czekac na dostawe ponad miesiac]
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...