Tylko pewnie samemu nic się nie ugra. Przydałby się sensowny prawnik, żeby to sensownie poszło.
Ale takie pozwolenie nie jest wieczne.
Dodatkowo jeżeli nastąpiły istotne zmiany w projekcie, to nowe normy trzeba już uwzględnić mimo pozwolenia na starych.
U mnie wątpię, żeby jechali na jednym pozwoleniu. Wydaje się, że to zbyt długi okres budowy całego osiedla (około 10 lat), były pewne zmiany (ostatecznie jest inna liczba mieszkań niż pierwotnie zakładano, więc projekty budynków musiały się zmienić). Tak czy inaczej deweloper odwalił lewiznę i jest na to papier z UW.
Myślałem że pogram na wyjeździe bo mój bieda laptop działa na niskich z dlss w 30/40 fps dopóki nie rozpocznę dialogu bo wtedy robi się koszmar 5-10fps.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się