Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak konkurencja pieknie dziala ;D

 

Activision zmienia zdanie. #BO7

Skórki, bronie i inne rzeczy kosmetyczne nie przejdą do BO7 - Activision zmienił zdanie.

"Skórki w BO7 będą dostosowane tak, aby pasowały do Black Ops.

Niektórzy z Was powiedzieli, że odeszliśmy od tego, co czyniło Call of Duty grą wyjątkową: immersyjną, intensywną, poruszającą i pod wieloma względami ugruntowaną. Ta opinia trafia do nas i traktujemy ją poważnie"

 

https://www.callofduty.com/blog/2025/08/call-of-duty-community-update-august-2025

538500266_717064284669274_8687378957300594737_n.thumb.jpg.2bf716a05c67eac298b1fb310671b258.jpg

  • Haha 1
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

#BO7 - info od Treyarch (multiplayer)

Będą remastery z BO2, które wcześniej nie były remasterowane.

Brak plecaków odrzutowych.

Brak biegania po ścianach.

Można wykonać 3 skoki z rzędu wybijając się od ścian, ale każdy kolejny będzie słabszy. Po beta testach będą słuchać feedbacku.

Grapple Hook będzie w mapach 20vs20, ale nie w 6vs6.

Movement będzie wolniejszy, niż w BO6, ale będzie można go przyspieszyć perkami.

  • Upvote 1
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

#BO7 plotki od GhostOfHope:

"Źródła przekazały mi, że Black Ops 7 będzie mieć więcej zawartości w sezonach po premierze niż Modern Warfare III.

 

Zgodnie z obecnym planem, według źródeł, Black Ops 7 ma otrzymać bardzo dużo treści w sezonach od 1 do 4, a następnie tempo wsparcia zacznie spadać, aby Activision mogło skupić się mocno na promocji Modern Warfare 4.

 

Na początku tego roku Treyarch wycofał część planowanej zawartości popremierowej dla BO6 i przeniósł ją do Black Ops 7, aby można ją było wykorzystać/odświeżyć w nowej odsłonie.

 

Treyarch, Raven i inne studia otrzymały polecenie, by nie zostawiać niczego na stole dla Black Ops 7 i Warzone, ponieważ nadchodząca aktualizacja silnika dla MW4 – która, jak mi powiedziano, będzie bardzo znacząca – wymagałaby poważnych przeróbek tych zasobów. Obecny plan Treyarchu i pozostałych zespołów to skończyć wszystko i wypuścić przed premierą MW4."

https://x.com/TheGhostOfHope/status/1969400987128385786?t=jO_GPnB9yKpb9t8ZTPfpww&s=19

Edytowane przez Phoenix.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Kolego mamy 2025 rok, gdzie nawet smartfony mają wyższą rozdzielczość, a Ty cieszysz się z 1080p   
    • Ram kupiłem w lutym w wcześniejszych grach nie było problemu dopiero z bf6 cyrki  Stery najnowsze ddu robiłem karta zero uv. Memtest5 nie pokazuje błędu. Ale pamiętam z czasów Oc Ddr4 memtest5 bez błędów a bfv się zawieszał. Składam komputery ponad 20lat i takich cyrków z PC jeszcze nie miałem gra się wiesza a dokładnie nie wiadomo od czego. Te venomy mają tragiczne opinie duzo wpisów właśnie że Expo nie działa na nich. Kupiłem pamięci bez czytania opini ponieważ wcześniej miałem patrioty 4400cl19 i chodziły jak złoto a tutaj wypuścili takie dziadostwo 
    • Cześć, Myślę nad upgrade mojego PC, chciałbym podzielić to na 2 etapy: teraz kupić CPU i MOBO, a GPU oraz PSU wymienić po premierze RTX 50 Super lub jeszcze później. Mój obecny zestaw z końca 2020r. :  CPU: AMD Ryzen 5 3600 MOBO: MSI B450-A PRO MAX GPU: Gigabyte GAMING OC GeForce RTX 3060 Ti 8 GB RAM: Corsair Vengeance DDR4 LPX 8 GB x4 PSU: Seasonic Focus GX 650W 80 Plus Gold Dyski: 2x Crucial MX500 500 Gb + Lexar NM620 1 TB M.2 + Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" 7200 Chłodzenie: SilentiumPC Fera 3 120mm Obudowa: SilentiumPC Regnum RG6V TG ATX Do tej pory kupiłem: RAM: Patriot DDR5 Viper Venom 32GB/6000 (2x16GB) CL30 CPU: AMD Ryzen 5 9600X Mój największy problem to wybór MOBO, chciałbym żeby przyszły zestaw wystarczył na minimum kolejne 5-6 lat. Planowany budżet na płytę to około 600-700pln. Jakiego producenta i jaki konkretnie model (najlepiej ATX) polecacie?  Moją drugą niewiadomą jest czy zmiana procesora, płyty i ramu nie zwiększy zapotrzebowania na moc i czy obecny zasilacz wystarczy? 
    • Zaczałem się zastanawiać czy mi się ten Nitro z dodatkowym backplatem zmieści bo na płycie jest radiator xxl na dysk M.2 który sporo wystaje.     Sporo rolki w myszcze musiałem zużyć aby trafić na zbliżony build. Jak to często bywa, Indie na ratunek. Od 12:50 i 14:30 widać, że mieści się. Może i w Asrocku siądzie.       Bonus     
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...