Skocz do zawartości

Zamienienie klawisza


Gość szybkoodpowiedz

Recommended Posts

Gość szybkoodpowiedz

Mam problem,
Jakiś czas temu zepsuł mi sie przycisk "e" jak wiecie w wielu grach jest on niezbedny do gry. (Czesto gram w gry, w których nie ma opcji zmienienia przycisku)
Dlatego moje pytanie brzmi, czy da sie w jakikolwiek sposób zmienić wyżej wymienione "e" na inny (mniej potrzebny) klawisz na klawiaturze lub ewentualnie na myszce? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość admin14
  1. a próbowałeś włączyć i wyłączyć?
  2. opisz dokładniej problem bo nie rozumiem
  3. sspróbuj zzamineec klawisz e z jakims innym
  4. wypnij m i wepnij w miejsce e

:rodzinka:

POZDRAWIAM ADMIN PCFORMAT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość admin13
21 minut temu, Gość admin14 napisał:
  1. a próbowałeś włączyć i wyłączyć?
  2. opisz dokładniej problem bo nie rozumiem
  3. sspróbuj zzamineec klawisz e z jakims innym
  4. wypnij m i wepnij w miejsce e

:rodzinka:

POZDRAWIAM ADMIN PCFORMAT

nie podszywaj sie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kubox1245

Proszę sprawdzić, jaka będzie temperatura (HWiNFO do odczytów) przy mocnym obciążeniu (polecam konwersję wideo do x265 programem HandBrake, ewentualnie jakiś x265 benchmark). Jeżeli nie przekracza 90 stopni, to nie ma się absolutnie czym przejmować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dadkins

Przepraszam za ignorancje ale czy ja kupilam pendrajwa po to,zeby go sformatowac i na niego patrzec.Weszlam na Kingstona i faktycznie tam pisze ze maja pendrajwy do innych funkcji ale nadal nie rozumiem jakich.Pierwszy raz sie z tym spotykam.Co mam z tym robic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JolaKrejzola

musisz wejść do biosu i włączyć coś takiego jak USB legancy support (różne płyty mają różne nazwy ale można się domyśleć)

jeśli nie możesz wejść do biosu musisz znaleźć klawiaturę na ps2 lub przejściówkę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ρσzισмкσωα мαмвα

Odpowiedź była adekwatna do treści pytania - a dalszych pytań nie ma, więc chyba sam autor stwierdził że jest to dla niego wyczerpujące... ale jak widzę każdy punkt zaczepienia jest dobry;) Ja stwierdzam brak sensu produkowania się jeżeli osoba nie ma bladego pojęcia o temacie, lepiej go trochę zgłębić i kontynuować wątek. 

2 minuty temu, Gość JolaKrejzola napisał:

musisz wejść do biosu i włączyć coś takiego jak USB legancy support (różne płyty mają różne nazwy ale można się domyśleć)

jeśli nie możesz wejść do biosu musisz znaleźć klawiaturę na ps2 lub przejściówkę 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość иαćραиα♥ ρσωιєтяzєм ρσмαя

Wydaje mi się, że ludzie z natury dążą do budowania czegoś wspólnie drogą współpracy i porozumienia. Kiedy dochodzi do rozmowy o wspomnianym przez Ciebie charakterze i zdarzy Ci się trafić na osobę o zupełnie innych poglądach i dość szorstkiej osobowości, brak osiągania jakichś wspólnych punktów i ciągłe różnice między wami mogą po prostu go zirytować i skłonić do zadawania sobie pytania: po co w ogóle z nią rozmawiam? I tak w niczym się nie zgadzamy, co bym nie powiedział. Może lepiej bym poodkurzał w końcu...?

Uważam jednak, że są ludzie, z którymi da się porozmawiać na każdy temat, nie oczywiście bez limitu zasypując ich swoimi poglądami całą dobę, ale da się. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednią osobę, którą stać od czasu do czasu na obiektywizm i przesunięcie stołka, na którym aktualnie siedzi czy nawet zamienienie się z Tobą na miejsca. To jak długo ktoś wytrzyma jest też dość mocno związane z tym, w jaki sposób prowadzisz taką rozmowę. Najlepszą drogą do poznania opinii drugiej strony jest zazwyczaj grzeczne zapytanie jej o nią i nie wciskanie na siłę czegoś, co miałoby ją podważyć. Spróbuj pomyśleć dlaczego dialog z Tobą wystawia na próbę nerwy i samopoczucie drugiej strony, usiądź na ich stołku, może wtedy znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Niewykluczone, że Twoja postawa determinuje ich postawę. 

Psst. Skoro inni odnoszą wrażenie, że ich prowokujesz, to najwidoczniej ich prowokujesz, niezależnie od swoich intencji, których raczej wyczytać z Twoich myśli zbyt wielkich szans nie mają.746-39470025.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gość Dadkins napisał:

Przepraszam za ignorancje ale czy ja kupilam pendrajwa po to,zeby go sformatowac i na niego patrzec.Weszlam na Kingstona i faktycznie tam pisze ze maja pendrajwy do innych funkcji ale nadal nie rozumiem jakich.Pierwszy raz sie z tym spotykam.Co mam z tym robic?

Pendrajw nie ma innych funkcji, niż magazynowanie danych. Tak samo wszelakiej maści dyski.

Szyfrowanie danych lub ich archiwizacja to nie są zadania dysków. Mogą się zdarzyć pendrive lub dyski, które mają funkcję szyfrowania sprzętowego (dodatkowy fizyczny układ odpowiadający tylko za szyfrowanie danych znajdujących się na dysku), ale z punktu widzenia bezpieczeństwa szyfrowanie sprzętowe nie jest lepszą opcją od szyfrowania programowego.

Producenci pendrive'ów często dorzucają różne proste programy szyfrujące. Coś wpisz hasło, login i masz dostęp do plików. Lepszą opcją dla ochrony danych jest program a'la VeraCrypt lub TrueCrypt.

 

Klawiatury membranowe mają ścieżki, które mogą tracić swoje właściwości przewodzące wraz z upływem czasu lub eksploatacją.

Jeśli padł jeden przycisk możesz spróbować się bawić np. z grafitem, aby "ożywić" te ścieżki.

Edytowano przez 7niebo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...