Skocz do zawartości

Zna się tu ktoś na telewizorach?


kondzi0

Recommended Posts

Częstotliwością to Ty się nie kieruj, bo to jest tylko "dopalacz", który powiela klatki n-razy, coby uzyskać te magiczne "herce". Technologia ta działa... różnie i "400 Hz" może być lepsze od "800 Hz".

Na wstępie musisz sobie odpowiedzieć na pytanie: TV tylko pod... TV ew. jakiś odtwarzacz, czy też będzie podpinana konsola/PC i chcesz na tym grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma moim zdaniem sensu wydawać kasy pod granicę budżetu. Zainteresowałbym się Samsungami H6400. Bardzo zrównoważony panel na ichnim PLS-ie. Z cloudingiem czy innymi przykrymi opcjami raczej bez problemów. Input lag dość wysoki, 40 ms, ale skoro nie pod gry, to nie ma znaczenia. Smart TV ma na autorskiej platformie Samsunga - Spotify, YT i wszystkie te VOD-pierdoły vide HBO GO czy ipla. Miałem okazję to przeklikać, działa bardzo sprawnie.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić Samsung, rozdzielczość wystarczy Full HD, a częstotliwość nawet i 100Hz jeżeli TV ma być tylko do oglądania filmów. Smart TV bardzo przyjemne w porównaniu na przykład z Panasonic czy Phillips.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...