Skocz do zawartości

killer modding


adriankiller

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

OndZpnz.png

Troche pobawilem sie w piccasa huehuehue....

mi sie najbardziej podoba 4 albo 5 liczac od lewej

1) biale weze bialy blok cpu pomaranczowy plyn pomaranczowe obrecze

2) biale weze czarny blok cpu pomaranczow plyn pomaranczowe obrecze

3) biale weze czarny blok cpu pomaranczowy plyn biale obrecze

4) biale weze bialy blok cpu pomaranczowy plyn biale obrecze

5) biale weze bialy blok cpu bialy plyn biale obrecze

6) pomaranczowe weze czarny blok pomaranczowy plyn biale obrecze

7) pomaranczowe weze bialy blok pomaranczowy plyn biale obrecze

8) pomaranczowe weze czarny blok bialy plyn biale obrecze

9) pomaranczowe weze bialy blok bialy plyn biale obrecze

a wam ktory sie podoba? :P

ps tam gdzie jest czarny blok moge jeszcze zamontowac podswietlenie blokow cpu ramu

12631405_1255081017841663_72735733328042

ps mozna jeszcze pocudowac z mieszaniem obreczy pomaranczowo/biale albo z wezami np dol pomaranczowy albo bialy i tak samo gora ale w to to juz mi sie nie chce bawic...

EDIT : pomaranczowe weze odpadaja z bialym plynem

Orange tube + White liquid will shine through the tubing.

:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze jeszcze jak wyglada koncentrat +pastelowy bialy

bo clear i koncentrat strasznie szybko stracil ocien

a TT C1000 w belgi jest w jednym sklepie za 25€ za 1L i w drugim za 40€ LOL HF powiedzieli ze narazie nie maja w planach tego plynu 

jest w niemieckim CSK za 24€ (ale stamtad nic nigdy nie zamawialem)

powalone to wszystko jak lato z radiem :(

czekam na odp z XSPC w sprawie rozmiaru weza i kompatibilnosci ze zlaczkami bitspowera bo tym cwokom z HF to nie wierze

wazne ze HF dodalo do oferty ta nakladke biala na block cpu to nie bede musial mlodemu gitary zawracac zeby to w pl dla mnie kupil

(teraz chyba kupie weze a na przyszle rozbieranie ukladu kupie TT C1000 chyba ze mayhems do tego czasu wyda nowa serie to im sie przypomne o mi obiecany pomaranczowy plyn :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche z tym sie mam jak z 'urabianiem' dziewicy :P

narazie to takie plany na 'papierze' zobaczymy jak wyjdzie to w realu

musze skoczyc do piwnicy jutro po obrecze biale (mam jedna 120 i 140 jedna to zamontuje i zobacze jak to bedzie wygladac)

kiedys mialem jedna 140 biala (zanim ja pomalowalem na pomaranczowo

OSDuwQr.jpg

 

i szczerze to mi sie podobala dlatego tak bardzo za tym bialym obstaje

 

ps ide kimac buczo dobrej nocy strzala

Edytowano przez adriankiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Taki tam spam zeby nie bylo ze temat wymarl (ciagle czekam na premiere laptopa)

pomalowalem markerem blok ramu na czarno i wymienilem srubki w nim na stozkowe i dalem podkladki (tylko na gorna czesc) na dol sie nie dalo bede musial je chyba jakos podpilowac zeby weszly i na dol

jest tez fotka z biala ramka na wentylu (fotki ze panelem bocznym nie chcialo mi sie sciagac i odlanczac ledow)

14102979_1420799201269843_69105136229226

14103032_1420799204603176_62425385393495

ps dzisiaj wylukalem taka fotke blok na ram bitsa pomalowany na bialo tak sobie dumam ze zamiast malowac swoj na czarno pomalowac jego na bialo (a na blok na cpu dokupic ta nakladke biala)

31HkYro.jpg

tutaj w spoiler wrzucam blok bitsa bialy


myIsaG8.jpg

tak iset mi sie marzy (bialy blok bitsa na ramy i cpu i pomaranczowe podkladki pod srubki) ale to moze w przyszlosci

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Troche mnie tutaj nie bylo duzo nie robilem przez ten czas troche sie plany zmienily jak juz pisalem 'za laptopem' nowym nie czekam 

bede cos innego w kompie wymienial (ozecie zgadywac) co w obecnym zestawie najbardziej do niego nie pasuje :P

to tak jakis czas temu zakupilem spray/e do malowania

GTSI8F3.jpg

obreczy wentyli i bloku na ramach (do konca nie zdecydowalem jeszcze na jaki kolor pomaluje ramy)

tutaj lepek z pclaba wykonal dla mnie 'gimpowskiego' szkica (sam zaproponowal to czemu nie)

1) wersja

CMaCrO8.jpg

(tylko tutaj blok na ramach czarnych juz nie chcialem jemu zawracac gitary)

i bloki podswietlone tak jak kiedys mialem (wrzucam fotke bo pewnie nie pamietacie jak to wygladalo)

12631405_1255081017841663_72735733328042

2)

azYyLJy.jpg

blok na ramie pomalowany na bialo i na bloku cpu ta biala nakladka (juz nie bede wrzucal bo wiecie ocb)

osobiscie jestem za pierwsza wersja

dzisiaj sobie zminilem wentylator zewnetrzny

zamiast tego wyjca co stal na kolumnie kupilem takiego cudaka

ThYgix2.jpg

wielej lepiej niz poprzedni ten stojacy w ogole go nie slychac tamten tak halasowal ze muza musiala glosno grac zeby go slychac nie bylo

jeszcze w tym tygodniu skocze kupic drugi na druga kolumne (ale bede musial przedluzacz usb dokupic bo krotki kabel ma) ale z dziada jestem zadowolony

z takich zmian to RTV itd to sobie telefon w koncu wymienilem niby osiagami gorszy troche od mojego nexus 5 ale lepszy ma aparat (co widac chyba na powyzszym zdjeciu) no i ekran caly (sony Z bialy 16GB)

dobra wracajac do tej tajemnicy to mozecie zgadywac to moze zdradze (a raczej buczo moze zgadywac bo on najbardziej aktywny jest w tym temacie procz mnie :P)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...