Skocz do zawartości

killer modding


adriankiller

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

jestem ciekawy czy przy nastepnej serii beda sie tlumaczyc tak samo ze karta wydejniejsza od poprzedniej to i cena musi byc drozsza

o tym ze referenty sa drozsze od autorskich chlodzena to juz w ogole 'mozg rozjebany'

mi 980 by w 100% wystarczyla o TI juz nie wspmne... ja nie gram prawie w nic co wychodzi 

jedyna gra jaka gra to starcraft 2 (czasami odpale command & conquer 3) nowe gry mnie nie jaraja a ze RTSow nowych nie ma to i nie ma takiego parcia na zmiene gpu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wincyj Ledów" w następnych kartach! :D 

hehe oświetlenie ledowe jest fajne, ale wszystko z umiarem, poza tym to już kwestia gustu oczywiście, jedni lubią inni nie, póki będą opcje wyłączenia ledów w podzespołach to będzie spoko :)

980 Ti to jeszcze będzie bardzo długo topowa tak na prawdę karta, takie moje zdanie :)

@adriankiller A jak można zapytać, jeśli nie grasz w nowe, wymagające wydajności gry, to do czego używasz tak mocnego sprytu? Pytam z czystej ciekawości oczywiście :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o tyle spowolnic co zawiesic i trzeba zresetowac przegladarke (a ze mam wyl historie) to potem przywrocenie wszystkiego to jakas kara huehue

980ti nie jest juz taka mocna a ze nadarza sie okazja kupienia jej od michala to tym lepiej (z pewnego zrodla) tak to zawsze jest jakies ryzyko przy kupnie szczegolnie uzywanych czesci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czolem ludziska troche mnie nie bylo ale to nie znaczy ze temat umarl poprostu dalem sobie spokoj narazie z zakupiem laptopa i cos innego 'wymodzilem'... niektorrzy z was juz byli w temacie co i jak... ale dobra nie przynudzam i jedziemy
wiec tak
na pierwszy ogien jak ywzej pisalem

moj wysluzony 'gieteix' 580 przechodzi na emeryture (mam nadzieje ze wieczny spoczynek i zagosci u mnie na polce jako ze sobie na to zapracowal przez ponad 5 lat dzielnie mi sluzyl)
w jego miesce 'nie nie' nie to co zapewne wielu z was pomysli nic z nowej generacji od 'Mlodego' zakupuje 'ewke' 980ti (referenta) z blokiem AQ i backplatem (ktory chce zmienic w najblizszym czasie)

mzUAUHa.jpg

iGEtIdK.jpg

do tego zamowilem w HF to co mi bedzie potrzebne jeszcze do rezebrania i zlozenia kompa

la3QvV0.png

(korki EK na probe sobie wzialem do bloku GPU

file_137_2.jpg

do tego dzieki uprzejmosci 'Mlodego' odrazu kupie uchwyt do monitora (znaczy on kupi ja zaplace)

https://www.morele.net/arctic-uchwyt-biurkowy-z1-3d-aemnt00021a-925387/

i jeszcze w tym miesiacu (postaram sie) moj wyslozony monitor (6.5 letni) przejdzie na emeryture
zastapi go 21:9 (LG 29 albo 34 cali) ale prawdopodobnie 29 dokladnie ten

https://www.mediamarkt.be/fr/product/_lg-29um58-p-29-ultrawide-full-hd-ips-1559455.html

(na probe zobaczymy jak na 21:9 bedzie mi sie siedzialo) jak mi przypasuje to w przyszlosci kupie cos lepszego i 34 calowego

wracajac do laptopa to tylko chwilowy przestoj to nie dlugo i tak cos kupie

to tyle narazie CDN (jak macie sugestie co do monitora albo uchwytu to zapraszam do komentowania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Się dzieje! :)  I się będzie działo! :) Uchwyt wygląda bardzo solidnie, aż dziwne, że tylko 8kg udźwigu hmmm Ja mam już wybrany, ten model, bardzo chwalony 

https://www.morele.net/maclean-uchwyt-biurkowy-mc-628-662279/

ale tez każdy chwali swoje hehe, tyle, że bez USB, ale mnie to nie potrzebne :) 

Monitor wypasiony, choć jakoś te proporcje 21:9 hmmm 

Co Cie skusiło na takie niestandardowe rozwiązanie? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli monitor ?

brak miejsca na ekranie

i jakos bardziej podoba mi sie 21:9 zobaczymy jak to w praktyce bedzie

co do uchwytu to jeszcze cos bede musial podlozyc tam pod niego bo stol mam aszklany i nie chce zeby pekl ogolnie myslalem o innych uchwycie troche ladniejszym ale on nie ma usb a usb mi sie przyda szczegolnie ze mam teraz dwa wentylatory z przodu

CctmxAn.jpg

H1xqws4.jpg

monitor zmienie to narazie sie ich pozbede jak bedzie cieplo w przyszlym roku to jak znalazl daja rade jede na dwa to juz w ogole komfor przy tym sa dosc ciche nie tak jak ten wentylator co mialem wczesniej ps wymienilem w nich srubki i dalem pomaranczowe podkladki huehue

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak pytałem o monitor :) 

Nie byłbym sobą jakbym nie zapytał, czy nie rozważałeś dwóch mniejszych monitorów, ja sobie bardzo chwale i chyba nie wyobrażam sobie obecnie pracować na jednym :)

hehe oczywiście to pewno kwestia przyzwyczajenia i ... miejsca na biurku ;)

A modding wentylatorów w dechę! :D hehe 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet się nie bał tak ciężaru monitora, jak tego punktowego "ściśnięcia" tą śrubą montażową stojaka. I to masz jeszcze na krawędzi tej szyby, gdzie jest słabsza.

Jedynie co uspokaja, to to, że to prawdopodobnie hartowane szkło, bo takie się zwykle stosuje do blatów :) 

Edytowano przez Buczo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...