Wymiana zasilacza do 1000-1200zł
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez azgan · Opublikowano
https://www.ppe.pl/news/413459/final-fantasy-vii-revelation-z-masa-szczegolow-square-enix-potwierdza-to-najwieksza-odslona-calej-trylogii.html https://www.ppe.pl/news/413555/final-fantasy-vii-revelation-bedzie-po-polsku-square-enix-dalo-fanom-jasny-sygnal.html -
Przez Pentium D · Opublikowano
Czarodziejka z Księżyca, Misty z Pokemonów, High School Fleet, wszystko gówniary które do szkoły chodziły a nagle przeszkadza młodo wyglądająca twarz głównej bohaterki gry o której nic nie wiadomo Nawet nie wiadomo czy to człowiek czy coś jak Ghost in the Shell. -
Przez sideband · Opublikowano
Bez urazy trzeba być odklejonym by dawać 1.55V by nic nie zyskać Mam lepsze ustawienia przy 1.24V -
Przez Kris194 · Opublikowano
Czym przepraszam? Jak się ma chory umysł to wszystko zajeżdża pedofilią, nawet dziewczynka-droid w grze Pragmata. Niedługo zaczyna się sezon plażowy. Zdecydowania polecam nie jeździć bo niektórzy będą wszędzie widzieć pedofili. -
Przez maxmaster027 · Opublikowano
@wamak Tak ja sprawdzalem wszystko, tylko robilem to dawno temu. Ustawilem po prostu wartosci najbardziej sensowne. Z tym, że u mnie teraz jest inne chlodzenie, AiO na CPU, 6 wentylatorow 140mm 3 góra i 3 dół, przewiew jest konkretny. Ram nawet na 1.53V czy ile mam tam ustawione praktycznie nie zmienia temperatury podczas gry i korzystania z windowsa. cały czas 37 do 40C. Co innego przy jakims kharu czy testmemie potrafi byc 5-10C wiecej. Bym musial to sprawdzac raz jeszcze, ale z tego co pamietam to bylo 3-5C mniej przy windowsie, 3-5C mniej w grach i wlasnie 5-10C mniej podczas testów ramu. Biorąc pod uwage 1.4V np vs 1.53V Juz abstrachujac od tego ile to FPS daje. Bo to jest wlasnie w tym wszystkim najzabawniejsze. Bo to nie o to chodzi. Że masz tam 3 czy 4FPS wiecej. Tylko o to że grajac GPU wypluwa Ci z RT załóżmy 70FPS, procesor przy tym bierze załóżmy 50W przy EXPO, natomiast jak dobrze nastroisz ram to procesor zejdzie np na 40W lub mniej. Dlatego zwyczajnie po prostu sie to oplaca. No i grunt to czy masz to stabilnie.
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się