Skocz do zawartości

Polecane przez was gry


EcKo!?

Recommended Posts

Chłopaki ode mnie z discorda grają widziałem streamy wrzucali spoko gierka, gramy w sporo gier r conan exciles ark scum apex legends WW3 padlo puste serwery wofenstein Young Blood syf że szok. Gier nie polecam nikomu bo jestem chory psychicznie wszystkie gry widzę że są robione na jedno kopyto a po wiedzminach to już ewidentnie. Red děd teraz walchalla systém gry ciągle ten sam czekam na cyberpunku i ironharvest. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziarson Masz racje z tym na jedno kopyto. Rynek gier sie nam po prostu skomercjalizowal, wiec klepie sie to, co sie sprzeda. Tak dwadziescia lat temu i wczesniej kazdy chcial zrobic najfajniejsza gre na swiecie. Jak do czegos doszedl, to byl dobry, bo zaczynal w garazu. W branzy byly nazwiska typu Romero, Kojima, nawet Molyneux ze swoja specyfika i gwarantowali dobre gry. Tera sa korpy, ktore kupuja nazwiska zanim te nazwiskami sie stana i kaza im robic ,,to sie sprzeda", a z kolei dziadki-nazwiska zbieraja kase na kickstarterze i roznie to wychodzi. Korpy, niedofinasowane indie, ktorzy klepia gry z lat 90, a do tego dzieciaki, fortnajty i inne onlajnowki, ktore odciagaja studia od robienia porzadnych singli (ile czekamy na kolejne GTA?). Spieprzylo sie po prostu. Dlatego fajnie jest wrzucic sobie cos innego, najlepiej wczesniej nieprobowanego - nie kolejny fps, nie kolejny sandbox. Takie wyjscie z growej strefy komfortu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...