Skocz do zawartości

USB wyłącza się po zbootowaniu komputera


Engineer

Recommended Posts

Witam,

Właśnie złożyłem swój pierwszy w życiu komputer. Według mnie wszystko działa, obraz się wyświetla, wiatraczki się kręcą, no i można przejść do BIOSu. Niestety z niewiadomych mi przyczyn po zbootowaniu PC i próbie instalacji windowsa, USB się rozłącza i nie można nic zrobić, wydaje mi się, że jest to tylko problem z klawiaturą i myszką, ponieważ program startujący Windows z PenDrive pozostaje wyświetlany. W BIOSie mysz i klawiatura działają, co można zobaczyć na załączonym filmiku. Nie mam pojęcia o co może chodzić, już zrobiłem reset BIOSu za pomocą Set Defaults i sprawdziłem czy wszystko jest podłączone (przynajmniej dla mnie jest podłączone). Może jeszcze baterię z głównej wyciągnąć i tak przywrócić do ustawień fabrycznych? Szukałem odpowiedzi w internecie, ale znalazłem tylko odpowiedzi, żeby reset BIOS zrobić, nie wiem czy reset to defaults działa czy nie, może inaczej przywrócić ustawienia fabryczne do BIOSu.

Płyta główna: https://www.x-kom.pl/p/508076-plyta-glowna-socket-am4-msi-b450-a-pro-max.html#Specyfikacja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...